ورزش 3/ مارتين اودگارد، ستاره نروژي آرسنال موفق شد در ديدار مقابل برنلي به زيبايي دروازه حريف را باز کند.
مارتين اودگارد در طي پنج سال عضويت در رئال مادريد فرصت چنداني براي درخشس در اين تيم پيدا نکرده و اغلب اوقات به صورت قرضي در تيم هاي ديگر بازي کرد. مارتين اودگارد فصل قبل را به صورت قرضي در ترکيب آرسنال سپري کرده و در نهايت در تابستان امسال بود که توپچي ها با پرداخت 41 ميليون يورو، اين ستاره نروژي را به صورت دائمي جذب کردند. بسياري تصور مي کنند رئال مادريد در مورد فروش مارتين اودگارد دچار اشتباه شده و در سال هاي بعد حسرت از دست دادن اين بازيکن را خواهد خورد.
اما مارتين اودگارد امروز و در نيمه اول ديدار مقابل برنلي با نواختن بک ضربه ايستگاهي تماشايي موفق به باز کردن دروازه حريف شد. آرسال که در سه بازي ابتدايي خود در ليگ برتر مغلوب شده و متحمل انتقادات فراواني شد، حالا بعد از برتري مقابل نوريچ با اين گل به دنبال دومين سه امتياز خود در ليگ برتر مقابل برنلي است. با بازگشت بازيکنان مصدوم و اضافه شدن خريدهاي جديد، به نظر مي رسد شرايط تيم ميکل آرتتا در هفته هاي پيش رو بهتر خواهد شد.
مارتين ادگارد چهلمين گل آرسنال از روي ضربات و اولين ايستگاهي يک بازيکن نروژي از زمان گلزني مورتن گامست پدرسن براي بلکبرن مقابل آرسنال در فوريه 2012 را به ثمر رساند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد