فارس/ بازيکن تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: يک قهرماني گرفتيم که کار بزرگي بود و آن را به هواداران تقديم کرديم.
ايوب والي پس از ديدار مقابل گل‌گهر در مورد شرايط فولاد خوزستان اظهار داشت:‌ يک اردوي 10 روزه در کردان داشتيم الان در اردوي دوم هستيم بازيکنان مصدوم و خارجي‌ها  اضافه مي‌شوند. فاصله استراحت ما به خاطر جام حذفي کم بود. به خاطر پنجره بسته نتوانستيم بازيکن بگيريم. 5-6 نفر هم از ما جدا شدند و همين کار را سخت مي‌کند. 
وي افزود: امروز جدي‌ترين بازي دوستانه را انجام داديم که سخت بود. بازيکنان رفته رفته آماده مي‌شوند تا راهي مسابقات فصل جديد شويم. 
والي در مورد کار با عبدالله ويسي عنوان کرد: جا دارد از کادر فني سال گذشته تشکر کنم که زحمات زيادي براي ما کشيدند. ويسي سابقه قهرماني در ليگ برتر را دارد. همچنين گرشاسبي تجربه بالايي در مديريت دارد. امسال کار خيلي سختي داريم. بازيکناني که از ما جدا شدند کليدي بودند و همين کارمان را سخت‌تر مي‌کند. تيم‌ها به چشم ديگري ما را نگاه مي‌کنند و هواداران انتظارشان بالا است. با اين حال با تمام وجود راهي ليگ قهرمانان آسيا مي‌شويم و هرچه داريم مي‌گذاريم تا دل مردم شاد شود.
همچنين محمد قاسمي‌نژاد پس از ديدار فولاد و گل‌گهر اظهار داشت: بازي خوب و پرفشاري بود. گل‌گهر تيم خوبي است که بازيکنان بزرگي دارد و براي آنها آرزوي موفقيت مي‌کنم. شاکله ما از سال گذشته حفظ شده و تعدادي جوان هم اضافه شدند. ان‌شاءالله اين روند را ادامه دهيم تا در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا پرقدرت ظاهر شويم.
وي افزود: سال سوم است که در فولاد هستم. براي اين پيراهن ارزش قائلم هر کسي اينجا مي‌آيد بايد با جان و دل زحمت بکشد. سال اول هيچکس انتظار نداشت سهميه بگيريم. در سال دوم پنجره ما بسته بود اما هر چهار روز بازي مي‌کرديم. بچه‌ها با تمام وجود جنگيدند. مصدوم زياد داديم اما پا پس نکشيديم. قهرماني گرفتيم و کار بزرگي انجام داديم و آن را به هواداران تقديم کرديم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد