ورزش 3/ ژوزه مورينيو، سرمربي رم، به نيمکت‌نشيني هاي پياپي بورخا مايورال واکنش نشان داد.
رم در حالي فردا شب از سري مسابقات هفته چهارم سري آ به مصاف هلاس ورونا خواهد رفت که شاگردان ژوزه مورينيو با کسب حداکثر امتيازات در بازي‌هاي قبلي صدر جدول را به خود اختصاص داده اند و به طور قطع با هدف پيروزي و تثبيت صدرنشيني پا به ديدار برابر هلاس وروناي ته جدولي خواهند گذاشت.

ژوزه مورينيو، سرمربي رم، پيش از ديدار برابر ورونا گفت: " ما بايد در هر بازي نقاط قوت خود و مشکلاتي که داشته ايم را مورد بررسي و تجزيه و تحليل قرار دهيم. مطمئنا مي‌توانيم از نظر کيفيت فوتبالي و کارهاي دفاعي عملکرد بهتري از خود ارائه دهيم. حقيقت اين است که با وجود کسب نتيجه خوب برابر زسکا صوفيه آن ها در دقايقي از بازي توپ و ميدان را در اختيار داشتند."
بعد از اخراج دي فرانچسکو، هلاس ورونا فردا با سرمربي جديد خود يعني تودور به مصاف رم خواهد رفت. مورينيو درباره اخراج دي فرانچسکو گفت: "من نمي توانم در مورد باشگاه هاي ديگر اظهار نظر کنم. فقط مي توانم به عنوان يک همکار بگويم که ديدن اخراج زودهنگام مربيان نااميد کننده است. ورونا از سه بازي صفر امتياز دارد اما تيمي است که مي تواند مقابل اينتر و بولونيا نتيجه بگيرد."
نيمکت‌نشيني بورخا مايورال: "متاسفانه فيفا به من اجازه نداده که 12 بازيکن را به زمين بفرستم. مايورال فوق العاده حرفه‌اي است. او باهوش است و خونسردي بالايي در مقابل دروازه دارد. من الدور و تامي را هم دوست دارم. با اين حال نهايتاً به بورخا نيز فرصت خواهد رسيد."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد