ورزش 3/ از تيم فوتبال سپاهان که به خوبي در حال مهيا شدن براي ليگ 21 است، روز گذشته در کمپ اليافت رونمايي شد.
اين تصوير که توسط اميرحسين خيرخواه ثبت شده اولين عکس تيمي طلايي‌پوشان اصفهاني پيش از آغاز دوباره ليگ به شمار مي‌رود؛ تصويري که 4 بازيکن جديد در آن ديده مي‌شوند.
فرشاد احمدزاده، مسعود ريگي، حسن شوشتري و کريستوفر کنت چهار بازيکن جديد طلايي پوشان اصفهاني در ترکيب ابتدايي اولين بازي فصل بودند؛ بازيکناني که به نظر مي‌رسد سپاهان با حضور آنها هم در بخش دفاعي و هم در بخش هجومي قدرت بيشتري بگيرد.
البته محرم نويدکيا در نيمه دوم نيز از ترکيب کاملا متفاوتي استفاده کرد که نيما ميرزازاد، آرتور استپانيان، عزت پورقاز، سامان رنجبر، محمدرضا مهدي‌زاده، محمد کريمي، ياسين سلماني، سروش رفيعي، آريا يوسفي، محمدرضا حسيني و شهريار مغانلو در آن حضور داشتند. در اين ترکيب البته شاهد تغييرات بيشتري هستيم و در حالي شاهد 6 تغيير هستيم که دو بازيکن آکادمي سپاهان نيز در آن حضور دارند.
هر چند هنوز احتمال جذب يک مهاجم باتجربه خارجي وجود دارد، اما سپاهان با حضور کريستوفر نت تقريبا کار خود را در بازار نقل و انتقالات تمام کرده است و حالا محرم نويدکيا در حال رصد کردن شرايط بازيکنانش است تا آنها را با توجه به ميزان آمادگي و کارايي‌اي که دارند، به ترکيب اصلي اضافه کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد