ورزش 3/ بازيکن سابق تيم‌هاي ملي فوتبال و فوتسال ايران با پذيرش سمت مديرفني يک تيم فوتسال زنان به عرصه مربيگري بازگشت.
سيد مهدي ابطحي يکي از چهره‌هاي شناخته‌شده در فوتبال و فوتسال ايران است، چرا که او هم سابقه بازي ملي و باشگاهي در فوتبال دارد و هم سابقه بازي ملي و باشگاهي در فوتسال و جالب آن‌که براي هر دو تيم پرطرفدار پايتخت (استقلال و پرسپوليس) به ميدان رفته است؛ او که در ساليان گذشته در نقش يک مربي و مديرفني سعي کرده تا کار خود را پيش ببرد، سابقه زيادي را هم در اين حوزه به دست آورده است.
مديران تيم فوتسال زنان نصر فرديس کرج که به تازگي تيم‌شان به ليگ برتر صعود کرده، مذاکراتي را پس از انتخاب معصومه رضازاده به عنوان سرمربي، با مهدي ابطحي داشتند تا اين چهره خوشنام و باتجربه در کسوت مديرفني در کنار تيم فوتسال زنان نصر فرديس در ليگ برتر باشد.
پس از انجام مذاکرات فشرده، سرانجام ابطحي اين سمت را پذيرفت تا در فصل جديد ليگ برتر فوتسال زنان ايران در نقش مديرفني تيم نصر فرديس کرج فعاليت داشته باشد و در کنار معصومه رضازاده در کادرفني اين تيم حضور يابد.
نصر فرديس در روزهاي گذشته فعاليت نقل و انتقالاتي خود را پس از انتخاب سرمربي و مديرفني آغاز کرده، البته که هنوز خبر رسمي به بيرون درز پيدا نکرده است اما گويا مديران اين باشگاه در تدارک تشکيل يک تيم قدرتمند و پرستاره براي حضور در ليگ برتر فوتسال زنان هستند و بودجه مناسبي را هم در اختيار دارند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد