ورزش 3/ ميکل آرتتا، سرمربي آرسنال از عملکرد تيمش در جريان برتري مقابل برنلي رضايت دارد.
بعد از قبول سه شکست در سه هفته ابتدايي فصل شرايط براي ميکل آرتتا و تيمش دشوار شده بود، اما آنها در دو هفته اخير ليگ برتر به پيروزي دست يافتند. توپچي ها امروز با تک گل مارتين اودگارد از سد برنلي گذشتند و ميکل آرتتا مدعي شد اين نتايج باعث افزايش اعتماد به نفس تيمش مي شود.

ميکل آرتتا گفت: پيروزي دشواري در خانه برنلي کسب کرديم. بازي کردن و گرفتن سه امتياز در استاديوم اين تيم هميشه دشوار بوده است. ما بازي را خوب شروع کرديم و در بخش زيادي از بازي شاهد آرسنالي بوديم که من انتظارش را داشتم.
اين پيروزي باعث افزايش اعتماد به نفس تيمي مي شود و اينگونه به اين باور مي رسيم که در مسابقات سخت  نيز مي توان پيروز شد. البته ما به ثبات بيشتري در اين زمينه نياز داريم و نحوه مديريت بازي ها نيز بسيار مهم است. و ما بايد در مقابل پاس ها و توپ هاي بلند برنلي دفاع مي کرديم که و ما اين کار را به خوبي انجام داديم. تعهد و طرز فکري که بازيکنان آرسنال در طول بازي نشان دادند براي من بهترين اتفاق بود.
به نظر من گابريل و تومياسو هردو فوق العاده بودند و من فکر مي کنم به طور کلي هر چهار بازيکن دفاع درخشان ظاهر شدند. گابريل مارتينلي بازيکني با آينده اي فوق العاده است که تا همينجا نيز دستاوردهاي بزرگي براي ما داشته و او امروز فوق العاده بود. توماس پارتي نيز بازي خواني بالايي داشته، بازيکني باکاريزماست که کار انتقال را به خوبي انجام مي دهد."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد