ورزش 3/ سيمونه اينزاگي، سرمربي اينتر معتقد است در ديدار مقابل بولونيا بازيکنان نراتزوري از روش مناسبي استفاده کرده اند.
سه روز بعد از شکست خانگي برابر رئال مادريد بود که اينتر نمايشي فوق العاده در ليگ ايتاليا داشته و با شش گل بولونيا را مغلوب کرد. سيمونه اينزاگي در پايان اين ديدار مدعي شد بولونيا تا به حال شکستي نداشته و اينتر از اين بابت شايسته تمجيد است.


سيمونه اينزاگي گفت: "من از اين بازي مي ترسيدم، زيرا بعد از چهارشنبه ديدار مقابل رئال مادريد که شايسته کسب امتياز بوديم، نگراني هايي در ذهنم وجود داشت. اما خوشبختانه بازيکنان اينتر از همان ابتدا روش درستي را در پيش گرفتند.
گاهي اوقات شما بايد يک بازي را بدون نگاه کردن به نتيجه آناليز کنيد. من به بازيکنانم به خاطر سبک بازي مقابل رئال مادريد تبريک گفتم، اما بابت اينکه نبايد پس از خلق موقعيت هاي زياد بازنده شد نيز از آنها انتقاد کردم. گاهي مواقع و همانند ديدار مقابل رئال مادريد، مي توانيد 18 ضربه به سمت دروازه حريف بزنيد و به گل نرسيد. اما اين بار ما بلافاصله از بن بست خارج شديم و اين کار را آسان کرد. اينتر سزاوار تمجيد است، زيرا بولونيا در اين فصل تا به اينجا در سري آ شکست نخورده بود.
درخشش دومفرايس؟ عملکرد او فوق العاده بود، دومفرايس خوب تمرين مي کند و خيلي سريعتر از آنچه انتظار مي رفت به شرايط بازي رسيد. دومفرايس علاقمند به يادگيري است و ما بيش از حد از او راضي هستيم.
در گذشته مي دانستم که لائوتارو مارتينز بازيکن بسيار خوبي است، اما هنگامي که با او کار کردم متوجه شدم که چرا اين بازيکن اينقدر در لباس اينتر و تيم ملي آرژانتين مي درخشد. من قصد داشتم امروز به ادين ژکو استراحت کنم، اما وقتي خواکين کوره‌آ را از دست داديم ديگر نمي توانستم 70 دقيقه از الکسيس سانچس استفاده کنم. من در نهايت فقط به هاکان چالهان اوغلو و ايوان پريشيچ استراحت دادم."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد