ايسنا/ يک پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس مي‌گويد مصاف اين تيم برابر الهلال عربستان، فينال آسيا است.
سپهر حيدري درباره شرايط پرسپوليس پيش از مصاف با الهلال عربستان در يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا، اظهار کرد: پرسپوليس عادت دارد که هرساله بعد از قهرماني چند ستاره تيمش جدا بشوند و اين به خاطر مشکلات مالي است. اين بازيکنان پيشنهادات خوبي دارند و پرسپوليس نمي‌تواند از نظر مالي با اين پيشنهادها رقابت کند. اگر قرار است قرارداد بازيکني را تمديد کنند، بايد همان ابتداي فصل قرارداد او را تمديد کنند و اين گونه نباشد که اخر فصل او را مقابل هواداران قرار دهند. مديران باشگاه هم تلاش کردند بازيکنان را نگه دارند اما بدون بودجه هم نمي‌شود بازيکنان را نگه داشت.
او افزود: آقاي گل‌محمدي خيلي باهوش عمل کرد و کم‌ترين تغييرات را در تيمش ايجاد کرده است. او در ديدار برابر استقلال تاجيکستان هم کم‌ترين تغيير را ايجاد کرد تا تيم با هماهنگي بيش‌تري بازي کند. پرسپوليس از حريف تاجيکستاني خود يک سر و گردن بالاتر بود و معلوم بود پرسپوليس مي‌تواند به اين تيم گل بزند. خوشبخانه با باهوش بودن ساختار دفاعي پرسپوليس خطر جدي روي دروازه تيم نيامد و تيم با هوش بالا در خط حمله به گل رسيد. پرسپوليس مثل هميشه در خط حمله آبروداري کرد و يک تنه بار فوتبال باشگاهي ما را در آسيا به دوش کشيد.
اين بازيکن پيشين پرسپوليس در بخش ديگري از صحبت‌هايش به تيم الهلال عربستان اشاره کرد و گفت: الهلال از تيم‌هاي بسيار خوب و با کيفيت آسيا است. اگر اشتباه نکنم چند بار در ليگ قهرمانان آسيا قهرمان شده است. اين تيم بازيکنان خارجي با کيفيتي را جذب کرده است. اختلاف الاهلال از نظر بودجه با پرسپوليس زياد است اما از نظر کار تيمي و غيرت و تعصب بازيکنان، واقعا پرسپوليس در تمام خطوط از الهلال با کيفيت‌تر است. بازي ساده نيست اما من مطمئن هستيم در زمين، پرسپوليس الهلال را شکست مي‌دهد. پرسپوليس دو سال است که ميزبان نبوده و اين اصلا عدالت نيست. قطعا پرسپوليس اين کيفيت را دارد که باز هم به فينال برسد و اين‌بار قهرمان شود.
حيدري هم‌چنين گفت: فينال اصلي آسيا مصاف پرسپوليس برابر الهلال است. يعني اگر پرسپوليس الهلال را شکست دهد، قهرمان مي‌شود. الهلال از ساير تيم‌هاي حاضر قدرتمندتر است و هر تيمي در اين ديدار پيروز شود، قهرمان ليگ قهرمانان آسيا خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد