خبر ورزشي/ پيشکسوت پرسپوليس معتقد است الهلال نمي‌تواند اين تيم را شکست دهد.
اسماعيل حلالي پيشکسوت باشگاه پرسپوليس درباره مصاف پرسپوليس و الهلال عربستان در مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا گفت:‌ به نظر من اين بازي براي پرسپوليس سخت نيست. شايد اسم الهلال خيلي بزرگ باشد اما با همه احترامي که براي اين تيم قائلم، الهلال در حد پرسپوليس نيست.
وي اضافه کرد: ما به راحتي مي‌توانيم از سد الهلال بگذريم. درست است که آن‌ها دو، سه بازيکن خوب دارند اما ساير بازيکنانشان در شرايط خوبي قرار ندارند. ما بازي آخر اين تيم را برابر استقلال ديديم و متوجه شديم که آنچنان هم تيم قدرتمندي نيست. آن‌ها به راحتي موقعيت گل مي‌دادند و در حملات هم آنچنان زهردار نبودند.
حلالي تاکيد کرد: ما به عنوان پرسپوليس نبايد به اين مسائل توجه کنيم. بايد همه تمرکزمان اين باشد که بازي به بازي پيش برويم. من فکر مي‌کنم از سه تيمي که در مرحله يک چهارم حضور داشته‌اند الهلال تيم راحت‌تري بود.
وي افزود:‌ سخت‌ترين بازي ما در مرحله حذفي برابر استقلال تاجيکستان بود چون شناخت خوبي از اين تيم نداشتيم و از طرفي بازي در ورزشگاهي برگزار مي‌شد که چمن آن مصنوعي بود. البته پيش از اين بازي هم تيم، بازي رسمي انجام نداده بود و به همين خاطر کار بسيار سخت بود. با اين حال ديديم که پرسپوليس چطور عملکرد خوبي داشت و با پيروزي به اين مرحله رسيد.
بازيکن اسبق پرسپوليس اضافه کرد: الان پنجره باشگاه بسته است. من از مديران باشگاه خواهش مي‌کنم در اين شرايط همه تلاش‌شان را به کار بگيرند که اول پنجره را باز کنند و بعد شرايطي براي تيم فراهم کنند که تيم در بهترين حالت ممکن، خودش را براي بازي برابر الهلال آماده کند.
وي اضافه کرد: به نظر من درست است که پرسپوليس ستاره بسيار بزرگي ندارد اما اين پرسپوليس يک تيم است که برابر هر تيمي موفق ظاهر مي‌شود. همين تيم بودن به پرسپوليس در سال‌هاي اخير خيلي کمک کرده است.
حلالي همچنين گفت:‌ درست است که ما براي رسيدن به فينال و قهرماني تلاش مي‌کنيم اما رسيدن به فينال و کسب قهرماني ابزار مي‌خواهد. هميشه اين طور نيست که شما تيم باشيد و پيروز شويد. شايد ۸۰ درصد اين کار با همين تيم بودن پيش برود اما بالاخره پرسپوليس نياز به جذب بازيکن تأثيرگذار دارد چون برخي بازيکنان در زمين معادلات را تغيير مي‌دهند.
وي تاکيد کرد: گاهي يک مربي همه تلاشش را مي‌کند اما چون بازيکن تأثيرگذاري در زمين نيست نمي‌تواند روند مسابقه را تغيير دهد. من نمي‌گويم پول‌هاي آنچناني بدهيم و بازيکنان آنچناني بياوريم اما بازيکني مثل بشار رسن بياوريم که جريان بازي را تغيير مي‌دهد. او بسيار خوب بازي مي‌کرد و به ما خيلي کمک کرد. به نظرم جاي بشار در پرسپوليس خالي است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد