ورزش 3/ الهلال عربستان در ديداري نزديک مقابل الاتفاق به برتري رسيد.
تيم فوتبال الهلال عربستان که حريف آسيايي پرسپوليس ايران است، از ساعت ۲۰ امشب در ورزشگاه مرسول پارک رياض در چارچوب هفته پنجم ليگ حرفه‌اي اين کشور، مقابل تيم رده نُهمي الاتفاق قرار گرفت.
الهلال که در نيمه اول کاملا مالکيت توپ را در اختيار داشت، در دقيقه ۲۴ روي پاس در عمق ماتئوس پريرا و شوت زميني موسي مارگا که از کنار دستان دروازه‌بان الاتفاق عبور کرد، گل اول بازي را به ثمر رساند و برنده به رختکن رفت.
نمايش هجومي الهلال در نيمه دوم هم ادامه داشت و ماتئوس پريرا که در ديدار اخيرشان مقابل استقلال ايران پاس گل داده و امشب هم گل اول را ساخته بود، در دقيقه ۵۶ با يک پاس چيپ تماشايي توپ را به بافتيمبي گوميس رساند تا اين مهاجم نيجريه‌اي گل دوم را براي تيمش بزند.
الهلال پس از زدن دو گل همچنان حملات خود را ادامه داد و روي يک ضدحمله سريع و پاس در عرض سالم الدوسري، بازهم توسط بافتيمبي گوميس دروازه الاتفاق را باز کرد و با سه گل در اين بازي خانگي پيش افتاد.
اما پس از اين سه گل، الاتفاق کاملا بازي را در اختيار گرفت و در دقيقه ۶۹ روي يک پاس در عرض به محوطه ۶ قدم توسط هزاع الهزاع دروازه الهلال را باز کرد و در دقيقه ۸۴ نيز با يک گل تقريبا مشابه، اين بار توسط سنوسي الهوساوي گل دوم را به ثمر رساند تا اميدوار به تساوي شود.
در لحظات پاياني حملات اتفاق گل سوم و تساوي‌بخش اين تيم را به همراه نداشت تا الهلال پس از برتري دو بر صفر مقابل استقلال، در بازي امشب به پيروزي ۳ بر ۲ مقابل الاتفاق دست پيدا کند و با ۱۰ امتياز موقتا در صدر جدول ليگ حرفه‌اي عربستان بايستد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد