ورزش 3/ سهراب بختياري زاده تمرينات استقلال خوزستان را شروع کرده به اين خاطر که به شروع بازي هاي اين فصل ليگ يک کمتر از يک ماه باقي مانده است. 

بر اساس اعلام فريبرز محمود زاده – مسئول برگزاري بازي هاي ليگ يک  فصل جديد بازي ها به طور حتم از 19 مهر آغاز مي شود. تيم استقلال خوزستان ابتدا به دنبال فروش امتياز خود بود اما با توجه به مخالفت هيات فوتبال استان مبني بر خروج امتياز تيم به خارج از استان و هم چنين عدم اشتياق در داخل استان براي حمايت از تيم مجبور شد بار ديگر به حمايت مالي از تيم ادامه دهد. 
سهراب بختياري زاده که تلاش هايش در تيم ليگ برتري پديده و هم چنين خوشه طلايي در ليگ يک به سرانجام خوبي منجر نشد در استقلال خوزستان کار سختي را پيش رو دارد چرا که با محدوديت بودجه مجبور است روي جوان ها و نيروهاي بومي حساب بيشتري بازي کند. از همه مهمتر اينکه در ليگ يک موفقيت تنها با صعود به ليگ برتر معني مي دهد. با اين حال استقلال خوزستان مي تواند يک چالش مفيد در مسير مربيگري او براي پيدا کردن خود و هم چنين ورود جدي به جرگه مربيان باشد. البته از حسن هاي حضور در استقلال خوزستان اين است که سهراب فوتبال خوزستان را به خوبي مي شناسد و به آن اشراف دارد و به طور حتم مي داند براي بهره گيري از جوانان خوزستاني در تيم استقلال چه مسيري را دنبال تا به موفقيت دست پيدا کند. 
در فصل جديد مسابقات ليگ يک همانند فصول گذشته 18 تيم حضور خواهند داشت که در پايان تيم هاي اول و دوم به ليگ برتر صعود مي کنند و سه تيم انتهاي جدول هم دسته دومي خواهند شد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد