آخرين خبر/ اينطور که به نظر مي‌رسد پسر طلايي فوتبال ايران در سال 2014، قيد حضور در مستطيل سبز را زده است.

به گزارش فوتبالي، 22 روز قبل بود که گزارشي درباره احتمال خداحافظي رضا قوچان‌نژاد از دنياي فوتبال منتشر کرديم و نوشتيم اين مهاجم 33 ساله که در نقل و انتقالات تابستاني به تيمهاي مختلفي لينک شده بود، گويا قصد دارد بعد از تجربه تلخي که مربوطه به آخرين فصل حضورش در زووله بود، قيد فوتبال را بزند.
رضا گوچي، يکي دو هفته قبل در مصاحبه‌اي به شايعه بازنشستگي‌اش واکنش نشان داد و اعلام کرد عليرغم پيشنهادهايي که دارد، هنوز نمي‌داند چه تصميمي براي آينده خواهد گرفت.
در چنين شرايطي و طبق گزارشي که در سايت voetbalzone هلند منتشر شده، مهاجم سابق زووله ديگر تصميمي براي حضور در مستطيل سبز(حداقل به عنوان يک بازيکن حرفه‌اي ندارد).
اين رسانه از قول رضا گوچي نوشته که او به خودش مرخصي داده و اگر چه فوتبال را به صورت کامل از ذهنش خارج نکرده اما به دنبال اين است که ببيند در کنار فوتبال چه کاري مي‌تواند انجام دهد.
اين رسانه در ادامه گزارشش به آمار رضا قوچان‌نژاد اشاره کرده و اينکه او در 320 بازي در تمام رقابتها موفق شد 106 گل بزند و 30 پاس گل دهد ضمن آنکه آمار او در تيم ملي ايران، 17 گل در 43 بازي بوده است.ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد