طرفداري/ نزديکان باشگاه استقلال مي گويند وزارت ورزش و جوانان در مورد انتخاب مديرعامل استقلال به جمع بندي نهايي رسيده است.

به گفته نزديکان باشگاه استقلال، وزارت ورزش نام مصطفي آجورلو را براي مديرعاملي باشگاه تاييد کرده است.
احمد مددي بعد از چند ماه اعتراض هواداران استقلال بالاخره روز گذشته از سمت مديرعاملي باشگاه استعفا کرد تا بعد از يک سال به کارش در اين تيم پايان بدهد.
در اين بين حميدرضا سجادي، وزير ورزش و جوانان خيلي زود براي انتخاب مديرعامل جديد باشگاه استقلال دست به کار شده و مصطفي آجورلو را براي مديرعاملي اين باشگاه تاييد کرده است. با اين شرايط به نظر مي رسد اسامي ديگري که براي مديرعاملي باشگاه استقلال مطرح شده اند، در حد حدس و گمان هستند و مصطفي آجورلو گزينه نهايي وزارت ورزش و جوانان براي مديرعاملي استقلال خواهد بود.
آجورلو در پاس تهران، استيل آذين و تراکتور سابقه مديرعاملي دارد و با پاس تهران سابقه قهرماني در ليگ برتر را دارد، گفتني است اگر اتفاق خاصي رخ ندهد، او حداکثر تا پايان هفته رسما به عنوان مديرعامل باشگاه استقلال معرفي خواهد شد.
اولين نقشه راه وزارت ورزش اين بود که ملکيان را به عنوان سرپرست تعيين و پس از تکميل هيات مديره، آجورلو را به عنوان مديرعامل انتخاب کند اما احتمال دارد مرحله تعيين سرپرست، از اين پروسه حذف شود و تا ساعاتي ديگر حکم مديرعاملي آجورلو به صورت رسمي روي خروجي پايگاه خبري وزارت ورزش يا رسانه رسمي باشگاه استقلال قرار بگيرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد