ايرنا/ تکليف تيم‌هاي صعود کننده از گروه‌هاي سوم و چهارم جام جهاني ۲۰۲۱ فوتسال مشخص شد.
تکليف گروه‌هاي سوم و چهارم جام جهاني ۲۰۲۱ فوتسال که به ميزباني ليتواني برگزار مي‌شود، امروز (يکشنبه) با برگزاري چهار ديدار مشخص شد و تيم‌هاي پرتغال، برزيل، مراکش، ويتنام، جمهوري چک و تايلند موفق شدند خود را به مرحله يک هشتم نهايي برسانند. 
گروه C
ديدار تيم‌هاي فوتسال جزاير سليمان و تايلند از ساعت ۱۹:۳۰ برگزار شد و در پايان تيم تايلند موفق شد با نتيجه ۹ بر چهار حريف خود را در هم بکوبد و به عنوان يکي از بهترين تيم‌هاي سوم به دور بعد صعود کند. 
تيم فوتسال پرتغال که پيش از اين صعود خود را قطعي کرده بود روبروي مراکش قرار گرفت و در نهايت اين بازي با تساوي سه بر سه پايان يافت تا تيم مراکش با پنج امتياز به عناون تيم دوم به دور بعد صعود کند. 
گروه D
برزيل که با دو پيروزي قبلي خود، صعودش را به دور بعد قطعي کرده بود؛ در آخرين ديدار مرحله گروهي از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف پاناما رفت و در نهايت توانست حريف خود را با نتيجه چهار بر يک شکست دهد تا با ۹ امتياز مقتدرانه براي حضور در يک هشتم نهايي آماده شود. 
تيم فوتسال پاناما نيز با صفر امتياز در رده چهام جدول اين گروه قرار گرفت. 

در ديگر ديدار همزمان اين گروه نيز تيم‌هاي جمهوري چک و ويتنام روبروي يکديگر قرار گرفتند و در پايان هر دو تيم به تساوي يک بر يک رضايت دادند. با اين تساوي جمهوري چک ۴ امتيازي شد و با توجه به تفاضل گل بهتر نسبت به ويتنام، به عنوان تيم دوم به مرحله حذفي صعود کرد. 
ويتنام نيز با اين نتيجه به عنوان تيم سوم برتر بين گروه هاي A ،B و F به دور بعدي صعود کرد تا اين تيم در دومين حضور خود تاريخ‌سازي کند.

برنامه ديدارهاي فردا (دوشنبه) نيز به شرح زير است: 
گروه E
ژاپن - پاراگوئه  / ساعت ۱۹:۳۰
آنگولا - اسپانيا  / ساعت ۱۹:۳۰
گروه F
ايران - آرژانتين  / ساعت ۲۱:۳۰
صربستان - آمريکا  / ساعت ۲۱:۳۰
تيم ملي فوتسال ايران در اين مسابقات توانسته با پيروزي برابر صربستان و آمريکا به دور حذفي صعود کند. تيم ملي فوتسال کشورمان در صورت دوم شدن در گروه خود با تيم ازبکستان روبرو خواهد شد. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد