مهر/ کارشناس والیبال با بیان اینکه صابر کاظمی با وجود مصدومیت، رشادت به خرج داد گفت: بار حملات بر دوش صابر کاظمی بود و در امتیازهای حساس به کمک تیم آمد.
دیدار فینال بیست و یکمین دوره رقابتهای والیبال قهرمانی آسیا روز گذشته بین تیم‌های ایران و ژاپن برگزار شد که طی آن ملی پوشان کشورمان توانستند ۳ بر صفر میزبان این مسابقات را شکست دهند.
ناصر شهنازی پس از کسب عنوان قهرمانی تیم ملی والیبال در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: به جامعه ورزش، ملت عزیز ایران، بازیکنان تیم ملی و کادر فنی، قهرمانی را تبریک می گویم. پس از بازی‌های المپیک و لیگ ملت‌ها شرایط کمی نامساعد شد و قهرمانی در آسیا مرهمی شد که از اتفاقات گذشته دور بمانیم.
کارشناس والیبال تاکید کرد: نتایج گذشته کمی نگاه مردم را نسبت به والیبال تغییر داده بود. امیدوارم با این قهرمانی شرایط بهتر شود و مردم مانند گذشته والیبال را دوست داشته باشند. به دلیل اینکه مدتها بود مقابل ژاپن نتیجه را واگذار می کردیم، قهرمانی در آسیا دلچسب بود. پیروزی مقابل ژاپن برای تیم ملی والیبال ایران که دستخوش تغییرات شده است بسیار خوب بود.
وی افزود: امیدوارم این پیروزی پیش زمینه‌ای باشد برای آینده تا با شرایط بهتر در رقابت‌ها شرکت کنیم.
مربی تیم والیبال سایپا با اشاره به درخشش صابر کاظمی گفت: صابر کاظمی در این مسابقات فوق ستاره بود و بار حملات بر دوش او بود. با وجود آسیب دیدگی، رشادت به خرج داد و با تمام وجود والیبال بازی کرد و در شرایط حساس به کمک تیم ملی آمد.
وی افزود: صابر کاظمی در امتیازهای حساس بسیار خوب بازی کرد. در عین حال که سایر بازیکنان نیز تلاش خود را کردند اما نقش صابر کاظمی در کسب امتیازهای حساس بسیار قابل توجه بود.
شهنازی در پایان خاطرنشان کرد: برای تیم ملی والیبال ایران آرزوی موفقیت دارم. بازیکنان جوان باید تجربه بازی مقابل تیم های بزرگ دنیا را کسب کنند تا حرفه‌ای تر شوند و این مسیر محقق نمی شود مگر آنکه به آنها فرصت بیشتری دهیم. بازی‌های قهرمانی آسیا به آنها نیز کمک خواهد کرد اما بهتر است آنها را مقابل تیم های بزرگ دنیا قرار دهیم تا حرفه ای تر شوند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید