فرهیختگان/ درخصوص ادامه همکاری مظلومی با استقلال با عضو هیات‌مدیره آبی‌ها تماس گرفتیم و وی از آنجایی که در یک جلسه بود فقط به ذکر این جمله که «ان‌شاءالله ببینم وضعیت چطور پیش می‌رود، اما من حاضر نیستم برای ادامه همکاری به هر شرایطی تن بدهم» اکتفا کرد.

بلافاصله پس از سوت پایان دیدار دو تیم استقلال و الهلال و شکست آبی‌پوشان مقابل تیم پرستاره عربستانی، فضای مجازی پر شد از فیلم‌هایی که در آن اندک هواداران استقلال که برای تماشای بازی تیم محبوب‌شان به ورزشگاه زعبیل شهر دبی آمده بودند، به‌سراغ پرویز مظلومی رفتند و او را مورد اعتراض و بعضا توهین قرار دادند تا به‌نوعی همه کاسه‌کوزه‌های این شکست تلخ، سر این پیشکسوت استقلال بشکند که درحال حاضر یکی از اعضای هیات‌مدیره نیز به‌شمار می‌رود.
هواداران عصبانی و ناراحت از شکست تیم‌شان و همچنین وضعیت وخیمی که این تیم طی این چندسال گذشته دارد، دیواری کوتاه‌تر از مظلومی در آن لحظه پیدا نکردند و هرچه دل‌شان می‌خواست نثار او کردند. فردی که به‌جای مدیرعامل و رئیس هیات‌مدیره‌، همراه با تیم به دبی رفت که شاید تنش‌های پس از این شکست احتمالی معطوف به او شود که تقریبا همین هم شد. بدون‌شک اگر احمد مددی یا اصغر ملکیان در ورزشگاه محل این بازی حضور داشتند، کسی کاری دیگر به پرویز مظلومی نداشت اما به هر صورت او سیبل تمام انتقادهای پس ‌از این شکست شد.
حتی قبل از سفر تیم به امارات هم گروهی از هواداران استقلال مقابل باشگاه با مظلومی به‌طور لفظی درگیر شدند. این اتفاقات در فرودگاه امام‌خمینی(ره) نیز ادامه پیدا کرد و در فرودگاه افرادی موبایل به دست منتظر بودند تا به فاصله تنها یک‌روز، شکستی این‌بار شاید تلخ‌تر را نصیب استقلال کنند. توهین‌های وقیحانه یکی از این نفرات به یک پیشکسوت استقلال که شاید در به دست آمدن این شکست کمترین تقصیر را داشت و انتشار این عمل زشتش در شبکه‌های مجازی آخرین تیر ترکش بر پیکر باشگاه بزرگ استقلال بود. گرچه مظلومی بی‌دفاع از کنار این فرد عبور و سعی کرد بیش از این تیمش را وارد حاشیه نکند. هرچند آن فیلم منتشرشده در فضای عمومی نمکی بود بر زخم‌های عمیق طرفداران واقعی استقلال.
با همه این تفاسیر اما باشگاه استقلال بعد از این جریانات از فرد هتاک شکایت کرد و حتی در اخبار عنوان شد این فرد دستگیر شده است اما در ادامه پرویز مظلومی با یک بزرگ‌منشی و گذشت نسبت به این موضوع اعلام کرد نسبت به هتاکی این فرد شکایتی نداشته و رضایت خود را درخصوص اقدام این فرد اعلام کرد. با این حال طی چند روز گذشته برخی از بزرگان باشگاه استقلال مثل صمد مرفاوی و شاهین بیانی نسبت به این امر انتقادهای گسترده‌ای را به‌راه انداخته و حمایت خود را از پرویز مظلومی اعلام کردند.
مظلومی روز گذشته اعلام کرد با اینکه می‌داند هوادار استقلال تحت فشار است، نمی‌تواند به آنها بگوید صبر کنید چون صبرشان تمام شده است اما از آنها خواست آرامش داشته باشند. عضو هیات‌مدیره باشگاه اینچنین درخصوص اتفاقات فرودگاه توضیح داد که بعد از شکست استقلال مقابل الهلال از ناراحتی تا صبح نخوابید و حالش مساعد نبود. می‌گوید زندگی‌اش را به‌پای استقلال گذاشته و دلش برای این تیم می‌سوزد و او هم همان حالی را دارد که هواداران بعد از باخت به الهلال داشتند اما یک‌عده که ماهیت آنها مشخص است ناجوانمردانه توهین کردند. با این حال او تهدید کرد اگر این روند ادامه داشته باشد حرف‌هایی می‌زند که سنگ روی سنگ بند نشود.
در همین بین درخصوص ادامه همکاری مظلومی با استقلال با عضو هیات‌مدیره آبی‌ها تماس گرفت و وی از آنجایی که در یک جلسه بود فقط به ذکر این جمله که «ان‌شاءالله ببینم وضعیت چطور پیش می‌رود اما من حاضر نیستم برای ادامه همکاری به هر شرایطی تن بدهم» اکتفا کرد و این وعده را داد تا بعدا مفصل درخصوص اتفاقات اخیر استقلال صحبت کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید