برنا/ باشگاه استقلال نسبت به حواشی ایجاد شده درباره پخش چند فایل صوتی واکنش نشان داد.
امروز چند فایل صوتی در فضایی مجازی منتشر شد که در آن مکالمه مدیران استقلال با چند خبرنگار پیرامون مصاحبه محمود فکری با صدا و سیما وجود داشت. در این فایل مددی با چند نفر مشورت می‌کرد و به همین دلیل هم در فضای مجازی چند کانال هواداری اقدام به انتقاد به این مسئله کردند.
در همین زمینه دقایقی پیش باشگاه استقلال در یک بیانیه در کانال خود نوشته: «تلاش ها برای حاشیه سازی برای استقلال در آستانه شروع تمرینات برای فصل جدید پایان ندارد و متاسفانه عده‌ای با انتشار برخی موضوعات و فایل های صوتی، به دنبال حاشیه سازی برای استقلال هستند.

بر اساس تصمیم گیری انجام شده، جلسه هم اندیشی کادر مدیریتی باشگاه و اصحاب رسانه به میزبانی باشگاه و در محل باشگاه استقلال برگزار شد و در این جلسه موضوعات جاری باشگاه از سوی مدیریت باشگاه با فعالان رسانه ای حوزه استقلال طرح و بررسی گردید.
مطمئنا اگر این جلسه حاوی محرمانگی و مسائلی از این دست بود، با دعوت اصحاب رسانه و در محل باشگاه انجام نمی گرفت و اجازه ضبط فایل صوتی در آن داده نمی شد اما به دلیل شفافیت باشگاه و اهمیت فضای رسانه ای پیرامون استقلال، این جلسه با دستور بررسی مسائل جاری استقلال از جمله نقل و انتقالات، اردوی دبی و … به دلیل شرایط کرونا و ظرفیت میزبانی جلسه، با حضور برخی از فعالان رسانه ای انجام شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید