فارس/ مدافع جدید تیم تراکتور گفت: به خاطر بزرگی نام تراکتور و فیروز کریمی به این تیم آمدم و امیدوارم سرباز خوبی برای تراکتور باشم.
عبدالله حسینی در مورد دلیل جدایی خود از ذوب‌آهن و حضورش در تراکتور اظهار داشت: حدود یک فصل دیگر با ذوب‌آهن قرارداد داشتم، اما با وجود تلاش‌ها و زحماتم، به دلیل برخی کم‌لطفی‌ها و شرایطی که نمی‌خواهم آن را باز کنم، ترجیح دادم از این تیم جدا شوم. در ادامه راه هم برای ذوب آهن آرزوی موفقیت می‌کنم. پس از جدایی از ذوب آهن با پیشنهاد تراکتور تصمیم گرفتم به این باشگاه بزرگ بیایم.
وی در خصوص احتمال ادامه عملکرد خوبش در ذوب آهن برای تیم تراکتور، گفت:‌ خدا را شکر فصل گذشته تیم خوبی داشتیم، اما به دلایل مختلف نتوانستیم نتیجه‌ای که در شأن ذوب‌آهن است کسب کنیم. به همین دلیل شرمنده هواداران شدیم اما باز هم امیدوارم ذوب‌آهن در فصل جدید روزهای خوبی داشته باشد. اکنون هم می‌خواهم بهترین عملکرد خود را در تراکتور داشته باشم، زیرا این تیم بزرگ است و هواداران پرشور و مربی باتجربه‌ای دارد. امیدوارم بتوانم سرباز خوبی برای تراکتور باشم. 
مدافع  جدید تراکتور در خصوص انتظارات هواداران این تیم پاسخ داد: اکنون مربی باتجربه‌ای مثل فیروز کریمی سرمربی تراکتور است و بیشتر نفراتی که در تیم هستند  هم سابقه کار کردن با وی را دارند. قطعاً کریمی از لحاظ فنی تیم را به جایی می‌رساند که بازیکن بهترین عملکرد خود را داشته باشد. بازیکنان هم می‌دانند که در چه باشگاه بزرگی بازی می‌کنند. تراکتور امسال ترکیبی از نفرات جوان و باتجربه است و امیدوارم بتواند بهترین نتایج را کسب کند. 
حسینی در مورد اینکه آیا هواداران تراکتور از وی استقبال خوبی داشته‌اند، توضیح داد: در این مدت کمتر آنها را دیده‌ام، اما در فضای مجازی استقبال خوبی از من داشتند. امیدوارم بتوانم جواب دلگرمی طرفداران پرشور تراکتور را به خوبی بدهم. 
وی درباره احتمال تکرار روند گلزنی اش در تیم تراکتور گفت: تمام تلاشم را به کار می‌گیرم تا اگر خدا خواست بتوانم برای تیم جدیدم هم گلهای خوبی بزنم، اما وظیفه اصلی‌ام ابتدا بسته نگه داشتن دروازه است و سپس به گلزنی فکر می‌کنم. 
مدافع تراکتور در خصوص بازی کردن در کنار مدافعانی مثل هادی محمدی پاسخ داد: وی یکی از مدافعان لیگ برتر است و امیدوارم سال خوبی با هم در تراکتور داشته باشیم. 
حسینی درباره اینکه با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور آیا به وی قولی برای ثبت قراردادش در سریع‌ترین زمان ممکن داده شده است، توضیح داد: به من گفتند در این هفته پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور قطعا باز می‌شود و از این لحاظ مشکلی وجود ندارد. ما هم منتظر این اقدام هستیم تا پس از ثبت قرارداد خود با تراکتور با خیالی راحت برای این تیم بازی کنیم. 
بازیکن تیم تراکتور در خصوص مسائل مطرح شده مبنی بر احتمال حضور هواداران در ورزشگاه‌ها  در فصل جدید و اینکه حضور هواداران این تیم در ورزشگاه تا چه اندازه می‌تواند در بالا رفتن روحیه و انگیزه تراکتوری‌ها موثر باشد، عنوان کرد: چندباری در ورزشگاه یادگار امام بازی کرده‌ام و واقعا این استادیوم با حضور هواداران جو خوبی دارد. امیدوارم زودتر هواداران بتوانند به ورزشگاه بیایند تا بتوانیم از حمایت آنها استفاده کنیم زیرا قطعا هواداران پرشور تراکتور به بازیکنان و کادرفنی دلگرمی خوبی می‌دهند. 
حسینی در مورد اینکه آبا به جز تراکتور از سایر تیم‌های لیگ برتری هم پیشنهاد داشت، گفت: پیشنهاداتی بود اما واقعاً به خاطر تیم تراکتور و فیروز کریمی که سرمربی بزرگی است دوست داشتم تجربه حضور در تراکتور و شاگردی این مربی را به دست آورم. 

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید