ایرنا/ پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: درباره عقد قرارداد «مهدی قایدی» با شباب‌الاهلی امارات و اتفاقاتی که میان احمد مددی و فرهاد مجیدی در این باره افتاد ابهاماتی وجود دارد که باید شفاف‌سازی شود.
«سعید مراغه‌چیان» با اشاره به استعفای احمد مددی از سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال، اظهار داشت: در اینکه احمد مددی یکی از ضعیف‌ترین مدیران تاریخ باشگاه استقلال بود هیچ شکی نیست و در نهایت او دیرتر از آن چیزی که باید می‌رفت از سمت مدیرعاملی استقلال استعفا کرد.
وی افزود: استقلال بدترین روزهای خود را پشت سر می‌گذارد و باید ویز ورزش و جوانان تکلیف این تیم را مشخص کنند، چرا که زمان در حال از دست رفتن است.
پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: فرهاد مجیدی نتایج خوبی با استقلال نگرفت و این موضوع را با آنالیز فنی و به عنوان یک پیشکسوت استقلال بر زبان می‌آورم.
مراغه‌چیان تصریح کرد: به نظرم باید اتفاقاتی که در اردوی استقلال و در کشور امارات رخ داد بازگو شود. پرویز مظلومی گفته است اگر بخواهم حرف بزنم دیگر سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.
وی تاکید کرد: درباره عقد قرارداد مهدی قایدی با الهلی امارات و اتفاقاتی که میان احمد مددی و فرهاد مجیدی در این باره افتاد ابهاماتی وجود دارد که باید شفاف‌سازی شود. این موضوع کوچکی نیست که بتوان از کنار آن به سادگی گذشت و چشم‌پوشی کرد.
بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال به یک جریان نو و تازه نیاز دار و باید مدیریت آینده این تیم بتوانند بستری را فراهم کنند تا پیشکسوتان که خون دل این تیم را خورده‌اند در کنار باشگاه بوده و نظرات خود را بیان کنند نه اینکه مثل مددی کاری کنند که آنها دوست نداشته باشند از کنار باشگاه عبور کنند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید