میزان/ ملی‌پوش کشتی فرنگی در المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: قرار است به مسابقات زیر ۲۳ سال جهان اعزام شوم و به همین دلیل تمریناتم را از سر گرفته‌ام تا بتوانم در بهترین فرم بدنی در این رقابت‌ها حضور پیدا کنم.
امین میرزازاده نفر پنجم المپیک ۲۰۲۰ توکیو در خصوص چگونگی ابتلا به ویروس کرونا و آخرین وضعیتش در دوران نقاهت، اظهار داشت: در ابتدای حضور در اردوی تیم‌ملی و در بدو ورود به خانه کشتی از من تست کرونا گرفته شد و پاسخ تست هم منفی بود، اما دو روز بعد از آغاز اردو بود که با علائم کرونا مواجه شدم و پس از انجام تست متوجه شدم که به ویروس کرونا مبتلا شده‌ام. هنوز هم نمی‌دانم کجا و چگونه به این ویروس مبتلا شدم، اما خوشحالم که در این بین افراد بیشتری درگیر این ویروس نشدند.
وی ادامه داد: پس از اینکه پاسخ تست مثبت شد، بلافاصله اردو را ترک کرده و به محل زندگی‌ام برگشتم و در آنجا تست PCR هم دادم که پاسخ مثبت بود. خوشبختانه ریه‌ام درگیری پیدا نکرد و خیلی اذیت نشدم و به همین دلیل بعد از حدود یک هفته استراحت و با توجه به اینکه به لحاظ جسمانی مشکلی نداشتم و احساس ضعف نداشتم، سعی کردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به دور از مردم تمرینات انفرادی و سبک، مانند پیاده‌روی را انجام بدهم تا بدنم از فرم ایده‌آل خارج نشود.
میرزازاده تصریح کرد: خوشبختانه دوران نقاهتم پایان یافته و تست کرونایی که اخیرا دادم، منفی بود. انشاءالله فردا ۳۰ شهریور به جمع اردونشینان خواهم پیوست و خودم را برای مسابقات آتی آماده خواهم کرد. علی‌رغم اینکه انگیزه زیادی برای کسب خوشرنگ‌ترین مدال در رقابت‌های قهرمانی جهان در نروژ داشتم، اما تقدیر به گونه‌ای رقم خورد که این رقابت‌ها را از دست بدهم. این را هم بگویم که ناراحت نیستم، چون تسلیم خواست و اراده خداوند هستم و می‌دانم که قطعا حکمتی وجود داشته است که در این برهه زمانی به کرونا مبتلا شده و مسابقات جهانی را از دست بدهم. به هر حال من تسلیم اراده الهی هستم و در ادامه مسیر هم تمریناتم را با جدّیت و انگیزه بالا ادامه خواهم داد و هر مسابقه‌ای که کادرفنی صلاح بداند به میدان خواهم رفت.
ملی‌پوش کشتی‌فرنگی کشورمان در المپیک ۲۰۲۰ توکیو در پایان خاطرنشان کرد: قرار است به مسابقات زیر ۲۳ سال جهان اعزام شوم و به همین دلیل تمریناتم را از سر گرفته‌ام تا بتوانم در بهترین فرم بدنی در این رقابت‌ها حضور پیدا کرده و بهترین نتیجه را به دست بیاورم. امیدوارم در رقابت‌های پیش‌رو بتوانم بهترین نمایش را داشته باشم. همچنین برای تیم‌ملی کشورمان در رقابت‌های جهانی نروژ هم آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم ملی‌پوشان با کسب خوشرنگ‌ترین مدال‌ها بتوانند دل مردم کشورمان را شاد کرده و لبخند را بر لبان آن‌ها بنشانند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید