طرفداری/ به نظر می رسد دلیل مهمی باعث حضور مهدی عبدی، سیامک نعمتی و فرشاد فرجی در باشگاه پرسپولیس شده است
شنیده می شود سه بازیکن پرسپولیس امروز برای گفتگو در مورد قراردادشان راهی باشگاه شدند.
همان طور که در اخبار خواندید سیامک نعمتی، مهدی عبدی و فرشاد فرجی سه بازیکن پرسپولیس امروز در محل باشگاه حاضر شده و برای دقایقی با مجید صدری دیدار و گفتگو کردند.
اگرچه باشگاه هنوز دلیل حضور این نفرات را اعلام نکرده اما شایعه شده هر سه بازیکن برای بالا بردن رقم قرارداد خود راهی جلسه با صدری شده اند.
این سه بازیکن با اشاره به ارقام نجومی قراردادهای این فصل بازیکنان باشگاه های مختلف معتقدند رقم قرارداد آن ها کم بوده و باشگاه بهتر است با تنظیم متممی در قراردادشان، مبلغ قرارداد قبلی آن ها را افزایش دهد.
گفته می شود رقم دستمزد سال جدید مهدی عبدی در قرارداد 5 ساله ای که چند سال پیش با پرسپولیس بسته، 800 میلیون تومان است و این بازیکن خواهان افزایش مبلغ قراردادش شده و سیامک نعمتی و فرشاد فرجی هم معتقدند قبل از گرانی ها و تورم اخیر، با رقم پایین با پرسپولیس قرارداد بستند و درخواست افزایش مبلغ دستمزدشان در سال جدید را داده اند. این در حالی است که پیش از این گفته شده بود قرارداد دو ساله این دو بازیکن 5 میلیارد تومان است. به هرحال این دو بازیکن هم مثل عبدی از باشگاه تقاضا دارند با یک متمم، مبلغ دستمزد آنها را افزایش بدهد.
حالا باید دید صدری با قبول این شرایط و قبل از حضور و انتخاب مدیرعامل جدید، متمم به قرارداد این نفرات اضافه خواهد کرد یا نه؟ به هرحال این احتمال وجود دارد با توجه به شرایط مالی بسیار نامناسب باشگاه، مدیرعامل بعدی این قراردادها را نپذیرفته و مشکلات حاشیه ای زیادی نصیب سرخ پوشان شود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید