طرفداری/ سرمربی سرخ ها با نوشتن نامه ای به یکی از هواداران لیورپول که در حال دست و پنجه نرم کردن با سرطان است، به او دلگرمی داده بود.
یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول به خاطر شور و هیجانش در کنار زمین و نتایج تیمش در مستطیل سبز همواره سرخط اخبار فوتبالی بوده است اما این بار نام این مربی به خاطر یک حرکت خیرخواهانه به میان آمده است. گویا مربی آلمانی چند وقت پیش برای یکی از هواداران جوان لیورپول به نام کریس که در حال دست و پنجه نرم کردن با بیماری سرطان بوده است، نامه ای می نویسد و به او دلگرمی می دهد. با این وجود این هوادار جوان به خاطر سرطان فوت می کند و حالا اندکی بعد از مرگ این هوادار، برادر او نامه یورگن کلوپ به کریس  را در رسانه های اجتماعی منتشر کرده و نوشته است:
 برادرم در جریان درمان سرطانش این نامه را از طرف یورگن کلوپ دریافت کرد. (کلوپ)عجب مرد نجیبی است.


در نامه یورگن کلوپ به این هوادار آمده است:
 کریس عزیز
اول از همه امیدوارم از این که برایت نامه نوشته ام ناراحت نشوی. فقط می خواستم بدانی که تمام خانواده لیورپول حامی تو هستند.
افراد زیادی حامی من هستند و گاهی اوقات پیش خودم فکر می کنم چندین نفر حامی من و بازیکنانم هستند و از این فکر مغزم سوت می کشد اما چیزی که این باشگاه را خاص می کند این است که همه ما به هم متصل و در کنار هم هستیم.
امیدوارم هواداران این بار ناراحت نشوند چون می خواهم از طرف همه آنها بگویم که همه ما در کنارت هستیم. این ها فقط حرف نیست. این چیزی است که واقعا برای ما اهمیت دارد. وقتی در مورد این که چه چیزی در روزهای سخت به بازیکنانم کمک می کند، با آنها حرف می زنم، همه می گویند حمایت از سمت باشگاه و هواداران است که تفاوت را رقم می زند.
چیز دیگری که همیشه به من می گویند این است که خانواده برایشان مهم ترین چیز است. شاید لازم نباشد به تو بگویم چون به من گفته شده است که خانواده ای فوق العاده داری و دوستان زیادی در کنارت هستند و همگی دارند نهات تلاش خود را می کنند تا از تو حمایت کنند.
هیچوقت تنها قدم نخواهی زد
یورگن کلوپ


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید