آخرین خبر/ مشخص نیست چه کسی دروغ می‌گوید اما تا این لحظه استعفای مددی از سوی هیات مدیره استقلال تایید شده است! پیش از این اما پیشکسوت استقلال مدعی شده که استعفای احمد مددی از مدیرعاملی باشگاه استقلال صحت ندارد!

احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال تهران سه روز پیش از سمت خود استعفا کرد و نامه رسمی در این مورد را به وزارت ورزش و جوانان تحویل داد.


با گذشت سه روز مددی در باشگاه استقلال حضور پیدا می‌کند و گفته می‌شود تا زمانیکه وزیر ورزش و جوانان درمورد آینده او تصمیم گیری کند در این سمت فعالیت خواهد داشت.
امیرحسین صادقی، پیشکسوت استقلال اما نظر دیگری دارد و مدعی است که استعفای مددی صحت ندارد و او تصمیم به ادامه همکاری دارد!

پیشکسوت استقلال در ادامه از سرمربی این تیم درخواست می‌کند به سکوتش پیراهن وضعیت باشگاه پایان بدهد.
در این رابطه هفته گذشته به دنبال صحبت‌های احمد مددی درمورد وضعیت استقلال و ادامه همکاری با فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال خطاب به هواداران این تیم اعلام کرد که به زودی در یک مصاحبه تصویری درمورد مسائل پیرامون باشگاه صحبت خواهد کرد.
با وجود اینکه پیش بینی می‌شد مجیدی شب گذشته در برنامه فوتبال برتر حضور پیدا کند تا به سکوتش پایان بدهد اما او تصمیم به ادامه عدم اظهار نظر گرفته و اکنون امیرحسین صادقی به عنوان پیشکسوت باشگاه از او درخواست کرده که حقایق را بازگو کند!


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید