طرفداری/ عکسی از سومی ایران در جام ملت‌های 1996 آسیا در دی ماه 1375 منتشر شده که بازیکنان تیم ملی همراه مربیان و رییس فدراسیون، در حال شادی هستند.
افت فوتبال ایران در سالهای 71 تا 74 باعث شد فوتبال ایران نتواند مدت‌ها رنگ شادی و نشاط به خود ببیند.
در سال 75 اما فوتبال ایران تغییر شرایط داد و بعد از عملکرد خوب در مقدماتی جام ملتهای آسیا در مرحله نهایی با برد های شایسته برابر کره جنوبی و عربستان و تایلند، به عنوان سوم مسابقات رسیدیم.
در این مسابقات برابر کره جنوبی 6-2 و برابر عربستان 3-0 پیروز شدیم و تایلند را 3-1 بردیم، خداداد عزیزی بهترین بازیکن مسابقات و علی دایی آقای گل مسابقات شدند، در پایان ایران تحت هدایت محمد مایلی کهن جایزه اخلاق مسابقات را هم به خود اختصاص داد.
در عکس مطلب افراد مهمی در حال شادی در جشن سومی هستند، نفراتی که در عکس دیده می شوند از چپ به راست عبارتند از: محمد مایلی کهن، مجتبی محرمی، مجید جهانپور، نادر فریاد شیران، نعیم سعداوی، علی اکبر استاداسدی، افشین پیروانی، ابراهیمی(تدارکات)، حمید معماریان، داریوش یزدانی، مرحوم مهرداد میناوند، علی میرزا استواری، داریوش مصطفوی، احمدعابدزاده، حمید استیلی، فرشاد فلاحت زاده، هادی طباطبایی، کریم باقری، علیرضا منصوریان، ولی الله صالح نیا، اکبر یوسفی و علی موسوی حضور دارند.
5 نفر از بازیکنان تیم ملی در این دوره از مسابقات در عکس حضور ندارند، علی دایی، خداداد عزیزی، نیما نکیسا، مهدی مهدوی کیا و محمد خاکپور مردان غایب در این عکس تاریخی هستند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید