ورزش 3/ اولیویه ژیرو، ستاره فرانسوی میلان در دیدار این هفته مقابل ونزیا نیز غایب خواهد بود.
بحران مصدومیت از همین ابتدای فصل گریبان استفانو پیولی را گرفته و اولیویه ژیرو و زلاتان، دو مهاجم گلزن و باتجربه روسونری را از ترکیب اصلی دور ساخته است. اولیویه ژیرو امروز زمین تمرینی میلان را قبل از پایان جلسه تمرینی ترک کرده و قادر به بازی کردن در بازی فردا شب ونزیا نخواهد بود. مهاجم سابق و فرانسوی چلسی پس از شکست 3-2 میلان مقابل لیورپول در لیگ قهرمانان دچار مصدومیت از ناحیه کمر شده و هنوز بهبود نیافته است.
ژیرو که در جریان پیروزی میلان 4-1 مقابل کالیاری موفق به گلزنی شده بود، پس از آن دیدار هم با کرونا و هم از مصدومیت کمر دست و پنجه نرم کرده و دیدارهای میلان را از دست داده است. زلاتان نیز هنوز شرایط بازی کردن ندارد و بدین ترتیب استفانو پیولی نمی تواند از دو مهاجم باتجربه خود در دیدار فردا شب روسونری در لیگ ایتالیا استفاده کند.
البته آنته ربیچ، مهاجم کروات میلان در غیاب ژیرو و زلاتان ابراهیموویچ در دو بازی گذشته گلزنی کرد و در کل در چهار بازی سری آ در این فصل دو پاس گل داده است. میلان در هر دو بازی خانگی در لیگ ایتالیا تا اینجای فصل پیروز شده، اما اخیرا در دو دیدار مقابل یوونتوس در سری آ و لیورپول در لیگ قهرمانان تنها یک امتیاز گرفته و فردا شب به دنبال بازگشت به مسیر پیروزی در سن سیرو مقابل ونزیا است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید