ورزش 3/ اریک تن‌هاگ، سرمربی آژاکس تاکید کرد شایعات حضور روی نیمکت بارسلونا صحت ندارد.
پس از شکست 0-3 در لیگ قهرمانان مقابل بایرن مونیخ و تساوی دیشب در لالیگا مقابل گرانادا در استادیوم نوکمپ، اخبار حاکی از احتمال تغییر در کادر فنی بارسلونا در روزهای پیش رو است. رونالد کومان به طور کامل اعتماد خوان لاپورتا را از دست داده بود و به نظر می رسد حداکثر تا مقطع بازی های ملی در ماه اکتبر روی نیمکت بارسلونا قرار می گیرد. با وجود داشتن قرارداد با باشگاه آژاکس، نام اریک تن هاگ به عنوان یکی از گزینه های هدایت بارسلونا توسط رسانه های کاتالونیایی مطرح شده است. البته گزینه های دیگری مانند روبرتو مارتینز، ژاوی و آنتونیو کونته نیز در تیررس بارسلونا قرار گرفته اند و حداقل سرمربی آژاکس این اخبار را تکذیب کرده است.

اریک تن هاگ گفت: ما در حال حاضر از کار کردن در آژاکس لذت می بریم. من چیزی در مورد شایعات حضور در بارسلونا نمی دانم. این شایعات فقط برای شما اهمیت دارد، نه من. اجازه دهید فقط در مورد مسابقه با فورتونا سیتارد صحبت کنیم. من می دانم در این باشگاه چه چیزی داشتته و با چه افرادی کار می کنم.
من می دانم که چگونه می توانیم گام بعدی را با این تیم برداریم و اینجا در آژاکس خوشحالم. ما اهداف بزرگی داریم، می خواهیم بالاتر از این رفته برویم و باشگاه های بزرگ اروپا را هم اذیت کنیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید