میزان/ مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد مدتی است در اردوی تیم ملی بزرگسالان حضوری فعال ندارد.
بعد از حضور علیرضا دبیر به عنوان رییس فدراسیون کشتی اولین فردی که اختیاراتش در بخش فنی فدراسیون اضافه و نامحدود شد، محسن کاوه مربی باتجربه و کارکُشته کشتی آزاد بود که تقریباً در دو دهه اخیر حضوری فعال و پررنگ در بخش فنی کشتی آزاد داشته است.
کاوه تقریباً در تمام رده‌های کشتی آزاد سرک می‌کشید و نقش آچار فرانسه را از رده‌های سنی نوجوانان تا بزرگسالان بازی می‌کرد، اما این روز‌ها کمتر اثری از این مربی در اردوی تیم ملی کشتی آزاد دیده می‌شود.
کاوه که همواره با لباس ورزشی روی تشک به اصطلاح لُخت می‌شد و تنه به تنه کشتی‌گیران می‌زد این روز‌ها نهایتاً یکی دوبار به عنوان ناظر در اردوی تیم ملی کشتی آزاد حاضر شده است و عملاً اثری از او در آستانه مسابقات جهانی به چشم نمی‌خورد.
این اتفاق تقریباً بعد از انتخاب پژمان درستکار به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد رخ داده است و کاوه عملاً حضوری نه تنها فعال بلکه کم رنگ هم در اردو‌ها نداشته است. این موضوع را می‌توان به وضوح در غیبت‌های کاوه در مراسمات مهم اخیر فدراسیون کشتی از جمله افتتاح کمپ تیم‌های ملی، دیدار با وزیر ورزش و ... مشاهده کرد.
با این اوصاف به نظر می‌رسد باید شاهد استعفا و کناره‌گیری دیگری در فدراسیون کشتی باشیم.
چند روز پیش بود که امید نوروزی، مشاور رییس فدراسیون کشتی در کشتی فرنگی در اعتراض به شرایط موجود عطای کار را به لقایش بخشید و از سمت خود در فدراسیون کناره‌گیری کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید