طرفداری/ ماریو بالوتلی بعد از 8 سال انتقام سختی از سرمربی بشیکتاش گرفت و به نوعی خاطرات فینال استانبول را هم زنده کرد.
بشیکتاش با هدایت سرگن یالچین، در ورزشگاه Vodafone پارک استانبول، میزبان آدانا دمیرسپور با هدایت وینچنزو مونتلا بود که در نهایت بازی 3-0 برده را 3-3 مساوی دید!
نیمه اول این دیدار با گل های فرانسیسکو مونترو ('20) و سوزا ('43)، با نتیجه 2-0 به سود بشیکتاش پایان یافت؛ با شروع نیمه دوم رضوان ییلماز گل سوم بشیکتاش را هم در دقیقه '52 به ثمر رساند تا تقریباً خیال همه از پیروزی تیم یالچین راحت شود، اما در فوتبال و مخصوصاً در استانبول، برتری 3-0 پایان کار نیست!
در دقیقه '60 آدانا دمیرسپور توسط ماتیاس وارگاس یکی از گل های خورده را جبران کرد. بازی همینطور ادامه داشت تا اینکه در دقیقه '67 ماریو بالوتلی 31 ساله به جای بنجامین استامبولی وارد میدان شد و در دقیقه '79 اختلاف را به حداقل رساند و خوشحالی معناداری مقابل سرمربی حریف انجام داد و تیمش را امیدوار تر کرد.

در حالیکه به نظر می رسید خبری از کامبک نخواهد بود، ماریو بالوتلی با ارسال یک پاس گل در دقیقه '7+90، زمینه ساز گلزنی بریت آسومبالونگا شد تا معجزه ای دیگر در استانبول رخ دهد.
در دقیقه '8+90 هم والنتین روسیر از بشیکتاش به علت اعتراض به داور با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.
لازم به ذکر است که سرمربی بشیکتاش، زمانی که ماریو بالوتلی برای منچسترسیتی بازی می کرد و بعد از اینکه یک موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد، به عنوان کارشناس یکی از برنامه ها، او را مهاجمی بی مغز خوانده بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید