ورزش 3/ یوونتوس در یک بازی سخت موفق شد با نتیجه 3-2 اسپتزیا را شکست داده و اولین برد فصل خود را کسب کند.
 یوونتوس که شروع کابوس‌واری را در فصل جدید رقابت‌های سری آ تجربه کرده امشب در چارچوب هفته پنجم این رقابت‌ها مقابل اسپتزیا قرار گرفت که نهایتاً این مسابقه با نتیجه 3-2 به سود مهمان خاتمه یافت.
در دقیقه 15 یوونتوس می‌توانست دروازه اسپتزیا را باز کند اما در یک کش و قوس ضربه ماتیاس دی لیخت با اختلاف کمی از بالای دروازه اسپتزیا عبور کرد.
در دقیقه 28 بالاخره قفل دروازه اسپتزیا شکست و یوونتوس توانست گل اول را به ثمر برساند. ضربه عالی مویزه کین به تور دروازه تیم میزبان چسبید تا یووه با یک گل پیش بیفتد.
بعد از دریافت گل اسپتزیا توپ و میدان را در اختیار گرفت و نهایتاً حملات این تیم در 33 نتیجه داد. ضربه مهار نشدنی امانوئل گیاسی وارد دروازه یوونتوس شد تا نتیجه 1-1 شود.
در دقیقه 42 پائولو دیبالا می توانست یوونتوس را یک بار دیگر پیش بیندازد اما ضربه محکم این بازیکن از زیر طاق دروازه توسط دروازه بان اسپتزیا به کرنر فرستاده شد تا نیمه اول با همان تساوی 1-1 تمام شود.
در همان لحظات ابتدایی نیمه دوم اسپتزیا موفق شد روی یک ضد حمله بسیار سریع دروازه یوونتوس را برای بار دوم باز کند. ضربه یانیس آنیسته به گل دوم اسپتزیا منجر شد تا نتیجه 2-1 شود.
در دقیقه 57 یوونتوس می‌توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما ضربه وستون مک کنی با اختلاف کمی از بالای دروازه اسپتزیا عبور کرد. چند دقیقه بعد این ضربه پائولو دیبالا بود که توسط دروازه بان حریف به کرنر فرستاد تا تغییری نتیجه حاصل نشود.
در دقیقه 66 یوونتوس توانست کار را به تساوی بکشاند. فدریکو کیه زا بعد از یک قوس با دروازه اسپتزیا تک به تک شد و نتیجه را به 2-2 تغییر داد.
چند دقیقه بعد یوونتوس گل سوم را هم وارد دروازه اسپتزیا کرد. ماتیاس دی لیخت پیش تاخته روی یک ضربه کرنر موفق به گلزنی شد تا نتیجه 3-2 شود.
در دقیقه 85 اسپیتزیا می‌توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما ضربه باستونی اینبار با واکنش خوب وویچک شزنی همراه شد. در ادامه مسابقات یوونتوس کار را کنترل کرد تا اولین برد خود را در رقابت های سری‌آ کسب کرده باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید