طرفداری/ سوپرماریو چیزی را فراموش نمی‌کند و حتی جمله‌ای که 10 سال پیش در مورد او گفته شده را به یاد دارد.
بشیکتاش با هدایت سرگن یالچین میزبان آدانا دمیرسپور با هدایت وینچنزو مونتلا بود و در نهایت برد 3-0 بشیکتاش با تساوی 3-3 عوض شد.
در جریان این بازی ماریو بالوتلی در دقیقه 79 گل دوم آدانا دمیرسپور را به ثمر رساند و سپس مقابل سرگن یالچین سرمربی بشیکتاش، خوشحالی معناداری انجام داد. زمانی که ماریو بالوتلی برای منچسترسیتی بازی می کرد، بعد از اینکه یک موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد، سرگن یالچین به عنوان کارشناس یکی از برنامه های تلویزیونی، او را مهاجمی بی مغز خوانده بود. حرکت بالوتلی پس از گلزنی مقابل بشیکتاش به نوعی انتقام سوپر ماریو از این سرمربی بود. به نقل از فوتبال ایتالیا؛ یالچین در واکنش به این اتفاق گفت:
 بالوتلی دقیقا مقابل من گل خود را جشن گرفت و برای اولین بار است که چنین چیزی می بینم. واقعا درک نمی کنم که چرا این کار را انجام داد. شاید این حرکت را انجام داد چون فصل گذشته نتوانست به بشیکتاش بیاید. در هر صورت او سطح خود را نشان داد و این حرکت مایه شرمندگی بود. اقدام واقعا زشتی بود.
وینچزو مونتلا نیز در این مورد گفت:
 به بالوتلی گفتم اکنون وقت این کارها نیست و روی بازی تمرکز کند. حرکت او درست نبود اما قبلا برخی افراد [اشاره به سرمربی بشیکتاش] حرف هایی زده بودند که آن حرف ها نیز صحیح نبود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید