ورزش 3/ کریس جونیور در ملاقات اولش با لیونل مسی، او را نشناخته بود.
دورانی در فوتبال بود که فیزیک بدنی قدرتمند و قد و قامتی بلند یک مزیت در فوتبال محسوب می شد ولی سپس ظهور بازیکنان تکنیکی با قد و قامتی کوتاه و توان بدنی معمولی بر این فرضیه خط بطلان کشید.
شاید لیونل مسی بهترین نمونه ممکن باشد. کسی که در طفولیت با مشکلات جسمانی روبرو بود و نیاز به تزریق هرومون رشد داشت. در آن مقطع شاید کسی تصور نمی کرد او روزی فوتبالیست بزرگی شود ولی اکنون در مورد کسی حرف می زنیم که برنده شش توپ طلاست. بزرگترین رقیب او یعنی کریستیانو رونالدو اما از لحاظ فیزیکی بدنی در نقطه مقابل او قرار دارد. مساله ای که توجه کریس جونیور فرزند اول رونالدو را نیز به خود جلب کرد.
مادر رونالدو در مصاحبه با سان به نکته جالبی در این زمینه اشاره کرد. سال 2017 و در مراسم اهدای توپ طلا، کریس جونیور نیز در مراسم همراه پدر و مادربزرگش دولورس اویرو حضور داشت. در آن مراسم کریس جونیور برای اولین بار لیونل مسی را از نزدیک ملاقات کرد و در نگاه اول باور نمی کرد که مسی را دیده است:« کریس جونیور با ما بود که مسی را دیدیم. به او گفتم نگاه کن، او مسی است. پاسخ داد نه این مسی نیست چون قدش خیلی کوتاه است. سپس کریستیانو او را تشویق کرد که با مسی دست بدهد. مسی انسان بسیار خوبی است.»
مادر رونالدو با خنده اضافه کرد:« نوه ام الان بلندقدتر از لیونل مسی است. لحظه خوب و مفرحی بود.»

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید