آخرین خبر/ اردوی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به دلیل تداوم مشکلات مالی این باشگاه لغو شد.
به گزارش تسنیم، در حالی که قرار بود اردوی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از سوم مهرماه در کردان کرج برگزار شود، این اردو به دلیل مشکلات مالی و بی‌پولی این باشگاه لغو شد. 
به گفته جهانگیر کی‌شمس، سرپرست باشگاه صنعت نفت، اردوی شاگردان منصوریان به دلیل عدم واریز پول از سوی منطقه آزاد اروند به عنوان اسپانسر به حساب باشگاه، لغو شده است.

سرپرست نفت آبادان ادعای مدیرعامل باشگاه را رد کرد؛ اردوی شاگردان منصوریان از سه شنبه آغاز می‌شود
سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان گفت: به دلیل تامین نشدن پول، اردوی ما با چند روز تاخیر در کردان برگزار می‌شود.
به گزارش فارس، در شرایطی که قرار بود تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان از فردا اردوی آماده‌سازی دو هفته‌ای خود را در کمپ کردان آغاز کند، جهانگیر کی‌شمس، مدیرعامل این باشگاه مدعی شد به دلیل واریز نشدن پول توسط سازمان منطقه آزاد اروند این تیم هیچ پولی برای برگزاری اردو ندارد.
در این زمینه با علی فیروزی سرپرست تیم صنعت‌نفت  تماس گرفت که وی در خصوص مشکلات نفت برای برگزاری این اردو اظهار داشت: قرار بود منطقه آزاد اروند تا پایان این هفته پولی را به حساب باشگاه واریز کند که این اتفاق نیفتاد و به همین دلیل برگزاری اردوی تیم ما به تاخیر افتاده است. از فردا بار دیگر مراحل اداری دریافت پول را پیگیری می‌کنیم تا بتوانیم برای برگزاری اردو به کردان بیاییم.
وی افزود: هرچند برنامه اردوی تیم ما به دلیل بی‌پولی تغییر کرد اما به احتمال فراوان این اردو با چند روز تاخیر و از دوشنبه یا سه‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.
طبق برنامه ریزی قبلی علیرضا منصوریان و دستیارانش صنعت‌نفت قرار بود در این اردوی تدارکاتی سه دیدار دوستانه مقابل تیم‌های هوادار، سایپا و مس رفسجان بروند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید