خبرگزاری دانشجو/ بلاتکلیفی باشگاه استقلال در بخش مدیریت باعث شده کسی این روزها پاسخگوی حواشی به وجود آمده نباشد.

بهرام امیری سرپرست استقلال که این روزها در سکوت کارها را پیش میبرد شاید تنها فردی است که همه جا حضور دارد ولی کسی او را نمیبیند. باید گفت انتخاب چنین فردی تنها نقطه روشن کارنامه احمد مددی است. او به رغم اینکه عده‌ای مخالف حضورش هستند و مایلند نقش وی را در سامان دادن به اوضاع کمرنگ کنند اما پر رنگ تر از همیشه کنار استقلال است.
بهرام امیری در خصوص مشکل پیش آمده برای تمرین استقلال در مجموعه انقلاب گفت: با وجود اینکه دکتر سجادی دستور داده بودند مجموعه ورزشی انقلاب در اختیار استقلال قرار بگیرد اما متاسفانه به مشکل خوردیم و درصدد تغییر محل تمرین هستیم .
امیری در پاسخ به اینکه محل تمرین جدید آبی‌پوشان کجا خواهد بود گفت: تمام کارهای مقدماتی برای استفاده از زمین‌های شماره دو آزادی و زمین نفت تهرانسر را انجام داده ایم و از شنبه پس از گرفتن تمام مجوزهای لازم تمریناتمان را در یکی از دو زمین از سر میگیریم.
سرپرست استقلال خاطر نشان کرد: تهرانسر و آزادی محصور هستند و لذا تیم با آرامش و تمرکز بیشتری می‌تواند تمرین کند از طرفی بازیکنان می‌گویند زمین نفت و آزادی نرم تر از زمین انقلاب است و تمرین در انقلاب می‌تواند موجب مصدومیت شان شود با در نظر گرفتن این مسائل ،مقدمات حضور در ازادی یا تهرانسر را فراهم کردیم.
وی تاکید کرد: با تغییر مدیریت و بلاتکلیفی و مشکل امضای نامه ها برای دریافت مجوزها، کارها را سخت‌ و کندتر پیش می رود به هر حال گرفتن مجوزهای لازم چند روز زمان می‌برد اما به امید خدا تا شنبه کارها انجام و به زمین تمرین آزادی یا نفت تهرانسر منتقل می‌شویم و در آرامش به تمرینات ادامه خواهیم داد.
بهرام امیری در خصوص احضار فرهاد مجیدی در روز شنبه به کمیته اخلاق، اعضای جدید هیئت مدیره و نام مدیر عامل گفت: تا زمان قطعی نشدن نمی‌توانم در این باره صحبت کنم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید