آخرین خبر/ فرهاد مجیدی که اخیرا از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با محرومیت و ممنوعیت حضور در ورزشگاهها مواجه شده است، با بی‌تفاوتی آشکار به این رای، در تمرینات روز گذشته آبی‌پوشان حاضر شد. این در حالی است که رای کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال که نهادی مورد تایید فدراسیون بین المللی فوتبال است، کاملا منطبق بر آرای انضباطی فیفا است و تخلف و عدم تمکین از آن با جرائم سختی و مضاعفی برای فرد متخلف همراه خواهد بود. 
بر این اساس، مسئولان سازمان لیگ فوتبال کشور پس از اطلاع از این نافرمانی فرهاد مجیدی، به باشگاه استقلال تذکر جدی داده اند که سرمربی محروم استقلال، با این اقدام غیرقانونی بایستی منتظر عواقب و جرائم سخت انضباطی دیگری هم باشد. 
شایان ذکر است؛ فرهاد مجیدی بایستی روز شنبه در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حاضر شود و به چندین ابهام و تخلفات انتسابی دیگر  پاسخگو باشد. 
بر این اساس، فرهاد مجیدی تا اطلاع ثانوی که احتمالا زمانش طولانی مدت خواهد بود، از حضور در میادین فوتبال محروم و ممنوع الکار خواهد بود.
بر اساس شنیده ها، با این شرایط، گابریل پین مربی ایتالیایی آبی ها تا مشخص شدن وضعیت سرمربی، هدایت تمرینات استقلال را بر عهده خواهد داشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید