طرفداری/ شمارش معکوس برای معرفی مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل جدید استقلال رو به پایان است و در قدم اول حداکثر تا ساعاتی دیگر اعضای هیات مدیره باشگاه معرفی خواهند شد.
مصطفی آجورلو و دو پیشکسوت استقلال به اتفاق یک مدیر فرهنگی و یک چهره سرشناس اجتماعی 5 عضو جدید هیات مدیره استقلال هستند.
اگر اتفاق غیر منتظره ای رخ ندهد، زودتر از آنچه تصور می کنید وزارت ورزش و جوانان اعضای جدید هیات مدیره استقلال را معرفی خواهد کرد. طبق آخرین اخبار رسیده از منابع آگاه خبری، چیدمان 5 نفره هیات مدیره جدید استقلال شامل مصطفی آجورلو، دو پیشکسوت باشگاه، یک مدیر فرهنگی و یک چهره سرشناس اجتماعی است. وزارت ورزش این بار با درس گرفتن از تجربه همکاری با اعضای متمول که ابتدا به قصد کمک مالی به استقلال وارد هیات مدیره می شوند و سپس با مصاحبه های خود، باشگاه را به حاشیه می برند و در نهایت هم سودهای سنگین بابت دیرکرد پولی که به استقلال قرض داده اند، طلب می کنند، این بار زیربار حضور مهره های سرمایه دار یا به ظاهر دارای سرمایه نرفته و هیات مدیره را با دو پیشکسوت، یک مدیر فوتبالی، دو مدیر با تجربه چیده که البته یکی از 5 عضو حاضر در هیات مدیره جدید سابقه فعالیت اقتصادی دارد!
از هیات مدیره قبلی تنها پرویز مظلومی عضو هیات مدیره جدید استقلال خواهد بود و اصغر ملکیان با وجود تمام تلاش های صورت گرفته از سوی یک جریان سیاسی خاص، تا این لحظه قرار نیست عضو هیات مدیره جدید باشد. همچنین از یک چهره نظامی هم به عنوان عضو پنجم هیات مدیره نام برده می شد که گویا در آخرین غربالی که پشت درهای اتاق وزیر ورزش انجام شده نام این شخص هم از لیست در آمده است.
گفته می شود با وجود فشارهای سیاسی یک جریان خاص به وزارت ورزش و جوانان، سرانجام در جنگ قدرت استقلال، آن مهره سیاسی که در آخرین روزهای وزارت مسعود سلطانی فر دو عضو به هیات مدیره استقلال تحمیل کرده بود، موفق به حفظ نیروی خود در هیات مدیره نشده و حامیان مصطفی آجورلو دست بالاتر را گرفتند چرا که از وزارت ورزش خبر می رسد قرار است آجورلو همزمان رییس هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال باشد!
البته در قدم اول تنها وزارت ورزش و جوانان اعضای هیات مدیره استقلال را معرفی می کند و آنها در اولین نشست خود، مدیرعامل جدید را انتخاب خواهند کرد.
شمارش معکوس برای معرفی هیات مدیره جدید استقلال به پایان نزدیک شده است...


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید