خبر ورزشی/ عضو جدید هیات‌مدیره باشگاه استقلال گفت: امیدوارم بتوانم کنار دیگر اعضا برای این مجموعه بزرگ مثمرثمر باشم.
با اعلام رسمی پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال پس از حدود ۱۰ روز کش و قوس در این ارتباط اعلام شد. یکی از این افراد مهاجم اسبق تیم استقلال در دهه ۸۰ است که در همین خصوص صحبت کوتاهی با وی انجام دادیم.
محمد مومنی درباره عضویت در هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفت و گو با خبر ورزشی، اظهار داشت: از این بابت خیلی خوشحالم این که توانستم به جمع اعضای هیات مدیره باشگاه بزرگ استقلال بپیوندم. این موضوع مایه افتخار و مباهات من است.
وی که سابقه حضور در تیم استقلال به عنوان بازیکن در سال ۱۳۷۸ را در کارنامه فوتبالی اش دارد و همراه با تیم استقلال در جام باشگاههای آسیا حضور داشته درباره اینکه کنار دیگر اعضای هیئت مدیره چه احساسی دارد گفت: جناب آقای پرویز مظلومی و دیگر عزیزانی که در این هیئت مدیره حضور دارند همگی اساتید بنده هستند و امیدوارم به عنوان یک عضو کوچک در این جمع برای باشگاه استقلال مثمر ثمر واقع شوم.
مومنی با اشاره به این موضوع در پایان با یاد کردن از اعضای قبلی هیئت مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: جا دارد به تک تک این عزیزان خسته نباشید بگویم. آنها هم تلاشش را کردند و امیدوارم در سایر مراحل زندگی موفق و موید باشند.
ناگفته نماند؛ اعضای هیئت مدیره جدید باشگاه استقلال متشکل از پرویز مظلومی، مجتبی عبداللهی، مهدی افضلی، مصطفی آجورلو و محمد مومنی هستند که با اعلام وزارت ورزش مصطفی آجورلو به عنوان مدیر عامل باشگاه، مدیریت این مجموعه را در دست خواهد داشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید