تسنیم/ رئیس فدراسیون اسکواش کشور عراق به همراه رئیس فدراسیون اسکواش ایران با دبیرکل کمیته ملی المپیک کشورمان دیدار کردند.
در این ملاقات که نواب رئیس ایران و عراق هم حضور داشتند  دکتر علی جهاد رئیس فدراسیون اسکواش عراق خطاب به کیکاووس سعیدی  اظهار داشت: سال‌ها تحولات اسکواش را در ایران مشاهده می‌کنم و رشد این ورزش در چند سال اخیر با‌ورنکردنی برای دستگاه ورزش ما است.
وی ادامه داد: برای همین منظور می‌دانید که کشور مصر  یک کشور عربی آفریقایی در صدر کشورهای صاحب اسکواش جهان است ولی ما ترجیح دادیم راهی را که ایران در پیش گرفته را دنبال کنیم و به دنبال توافق و همکاری‌های مشترک بین اسکواش دو کشور هستیم. 
دبیرکل کمیته ملی المپیک ضمن خیرمقدم به هیئت عراقی با تاکید بر اینکه از زمان روی کار آمدن مسعود سلیمانی  ورزش اسکواش بشکلی شتابنده در جای جای کشورمان توسعه داده شده و این را مرهون مدیریت راهبردی سلیمانی و ابتکاراتش می دانیم که  صاحب اقبال بیشتر بین مسئولان ورزش کشورمان شده و ر ویکرد پشتیبانی دو دستگاه عالی ورزش در ایران از ایشان و این فدراسیون ادامه دارد.
در پایان رئیس فدراسیون کشورمان تفاهم نامه  فی مابین ایران و عراق در دو موضوع ورزش زنان، رده‌های سنی تیم های ملی  به امضا روسای دو کشور در محل کمیته ملی المپیک ایران رسید  و تمثال مبارک سردار سرلشکر شهید حاج قاسم سلیمانی  از سوی رئیس فدراسیون ایران به رئیس فدراسیون عراق اهدا شد و هدایایی از طرف المپیک کشورمان به هیئت عراقی تقدیم شد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید