آخرین خبر/ نیمه اول بازی چلسی و منچسترسیتی جذاب نبود.
به گزارش فوتبالی، تیم های پپ گواردیولا و توماس توخل توانستند همدیگر را در استمفوردبریج خنثی کنند و نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام رسید و البته بازی نیز جذابیت خاصی نداشت تا هزاران تماشاگر درون استادیوم و میلیون ها هوادار در سرتاسر دنیا کاملا بی حوصله و بی هیجان بازی را تماشا کنند. اما به نظر می رسد که کاربران شبکه های اجتماعی از یک لحظه به شدت به وجد آمده اند: زمانی که انگولو کانته توی سر توپ زد و رودری هافبک اسپانیایی منچسترسیتی را نقش زمین کرد تا به قول آنها این هافبک مجبور شود که چمن را بجود!
هافبک جنگنده فرانسوی توپ را در سمت راست در اختیار داشت که بعد از آن رودری به سمتش حرکت کرد تا توپ را تصاحب کند اما کانته ناگهان جهت توپ را عوض کرد و رودری که انتظار این اتفاق را نداشت، نقش زمین شد. 
البته منچسترسیتی در شروع نیمه دوم توانست گلزنی کند و مردود شدن گل لوکاکو با نظر داور باعث شد تا تیم گواردیولا به گرفتن انتقام فینال لیگ قهرمانان اروپا در این بازی نزدیک شود. در حقیقت تا پیش از بازی، چلسی با سه امتیاز بیشتر از منچسترسیتی صدرنشین بود و به همین خاطر پیروزی در این بازی برای تیم گواردیولا خیلی مهم بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید