تسنیم/ دیدارهای هفته ششم لیگ برتر فوتبال جزیره با تساوی خانگی «روباه‌ها» مقابل برنلی و پیروزی شاگردان رافائل بنیتس مقابل نوریچ سیتی ادامه پیدا کرد.
دیدارهای روز نخست از هفته ششم لیگ برتر انگلیس، امروز (شنبه) با چهار بازی همزمان دیگر از ساعت 17:30 به وقت تهران دنبال شد که در پایان آنها تیم‌‌های اورتون و وستهام پیروز شدند و سایر بازی‌ها به نتیجه تساوی انجامید.
اورتون تحت هدایت رافائل بنیتس در ورزشگاه گودیسون پارک میزبان نوریچ بود که این بازی با پیروزی 2 بر صفر آبی‌پوشان مرسی‌ساید به پایان رسید.
آندروس تاونسند در دقیقه 29 از روی نقطه پنالتی و عبدالله داکور در دقیقه 77 گل‌های اورتون را در این بازی به ثمر رساندند تا این تیم 13 امتیازی شود و به رده پنجم جدول صعود کند.
لسترسیتی اما در بازی خانگی‌اش برابر برنلی به تساوی 2 - 2 رضایت داد. سه گل از گل‌های این بازی را جیمی واردی مهاجم انگلیسی لسترسیتی زد که البته گل اولش در دقیقه 12 گل به خودی بود. واردی در ادامه در دقیقه 37 اشتباهش را جبران کرد و گل تساوی را برای روباه‌ها زد. مکسول کورنت در دقیقه 40 دوباره برنلی را پیش انداخت، اما پنج دقیقه به پایان مسابقه واردی بار دیگر برای تیمش گلزنی کرد تا متحمل شکست خانگی نشود.
در دو بازی دیگر نتایج زیر رقم خورد:
لیدزیونایتد یک - وستهام 2
گل‌ها: رافینیا (19) برای لیدز و جونیو فیرپو (67 - گل به خودی) و مایکل آنتونیو (90) برای وستهام
واتفورد یک - نیوکاسل یک
گل‌ها: شون لانگ‌استاف (23) برای نیوکاسل و اسماعیلا سار (72) برای واتفورد
در آخرین بازی امشب لیگ برتر انگلیس از ساعت 20 به وقت تهران، لیورپول میهمان تیم برنتفورد خواهد بود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید