تسنیم/ یک رسانه فرانسوی مدعی شده تصمیم مسئولان این باشگاه برای اخراج سرمربی آلمانی سابق‌شان در ابتدای سال جاری با استقبال هافبک آرژانتینی این تیم مواجه شده است.
نشریه اکیپ فاش کرد آنخل دی‌ماریا یکی از موافقان اخراج توماس توخل از کادر فنی پاری‌سن‌ژرمن در اواخر فصل گذشته بوده است.
توخل فصل گذشته در آستانه سال جدید میلادی اخراج شد و جای خود را به مائوریسیو پوچتینو داد. از قضا مربی آلمانی که خیلی زود سر از چلسی درآورد، با ورودش به تیم لندنی جانی تازه بخشید و با آن قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد. این اتفاق سبب شد که خیلی‌ها از تصمیم شاید شتابزده مسئولان باشگاه فرانسوی به خاطر برکناری مردی که آنها را دو سال پیش برای اولین بار در تاریخ‌شان به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند، ایراد بگیرند.
آنخل دی‌ماریا اما جزو این دسته از نبود که هیچ بلکه طبق ادعای اکیپ از اخراج توخل خوشحال هم شد. این در حالی بود که دی‌ماریا در زمان مربیگری توخل یکی از بازیکنان ثابت ترکیب اصلی PSG بود.
نشریه اکیپ نوشته است که دی‌ماریا پس از اخراج پوچتینو در گروه واتساپ بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن به شدت از توخل انتقاد کرده است. گویا شیوه مربیگری و مدیریت فردی بازیکنان PSG توسط توخل چیزی بوده که دی‌ماریا را آزار داده و به همین دلیل هم اخراج سرمربی سابق بوروسیا دورتموند رضایت وی را درپی داشته است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید