ورزش 3/ روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک، به شایعات حضورش روی نیمکت بارسلونا واکنش نشان داد.
بارسلونا شرایط پیچیده ای را تجربه می کند و گفته می شود که این تیم در همین ابتدای فصل در آستانه یک تغییر بزرگ قرار دارد و احتمالاً به زودی رونالد کومان از هدایت بارسا برکنار خواهد شد. در این بین شایعات زیادی پیرامون سرمربی بعدی بارسا مطرح شده که گفته می‌شود یکی از گزینه‌های اصلی این باشگاه روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک، است.
در همین راستا روبرتو مارتینز طی مصاحبه ای به شایعات حضورش در بارسلونا واکنش نشان داده و می‌گوید: "من از ابتدا کاملا شفاف بوده ام. در حال حاضر زمان مناسبی برای صحبت در این باره نیست و من کاملاً روی تیم ملی بلژیک متمرکز شده ام. مطلقا هیچ چیزی وجود ندارد و هدف من این است که تا آخرین روز قراردادم با بلژیک در اینجا بمانم، حتی اگر شرایط مختلفی در طول مسیر به وجود بیاید."
روبرتو مارتینز همچنین درباره شایعاتی که پیرامون دوستی او و جوردی کرویف وجود دارد نیز گفت: "اساس دوستی من با جوردی این است که ما زندگی خصوصی را از حرفه‌ای جدا کرده ایم. در واقع من هیچ وقت از جوردی نپرسیده ام که وضعیت حضور من در بارسلونا چگونه است. از طرف دیگر فکر نمی‌کنم که او نقش تعیین کننده ای در انتخاب سرمربی بارسا ایفا کند."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید