خبر ورزشی/ هواداران استقلال از رفتن فرشید اسماعیلی از تیمشان ابراز خوشحالی کردند.
بسیاری از هواداران استقلال به صفحه باشگاه الاهلی العربی قطر رفته و بابت جذب فرشید اسماعیلی از این باشگاه تشکر کردند!
یکی از کاربران نوشته اسماعیلی مبارک شما باشد اما فقط به او پنالتی ندهید!
یکی دیگر از هواداران استقلال نوشته شما با جذب فرشید اسماعیلی لطف بزرگی به ما کردید که شاید خودتان اندازه این لطف را ندانید اما ما می دانیم چه کار بزرگی انجام داده اید.
بسیاری دیگر از هواداران استقلال هم بابت جدایی اسماعیلی ابراز خوشحالی کرده اند و البته بعضی‌ها هم برای این بازیکن در تیم جدیدش آرزوی موفقیت داشتند.
​نظرات استقلالی‌ها موجب مخالفت اکثر هواداران العربی با انتخاب جانشین ایرانی محمدی شده و بسیاری از کاربران قطری، به این انتقال واکنش منفی نشان داده‌اند.
کاربری به نام عبدالله بن درهم در این خصوص نوشته است: خریدهای سایر باشگاه‌ها را ببینید؛ این هم خرید باشگاه العربی است. به همین دلیل است که العربی نمی‌تواند بوی مربع طلایی بالای جدول را هم استشمام کند و به جمع آنها نمی‌رسد.
کاربر دیگری به نام محمد قطر در این خصوص در صفحه هواداران العربی نوشته است: انتقادات زیادی از این بازیکن مطرح شده و گفته می‌شود بازیکنی ضعیف است.
محمد المنصوری، دیگر کاربر قطری از مسئولین باشگاه العربی قدردانی کرده که به سرعت، جانشینی برای مهرداد محمدی انتخاب کرده‌اند و برای فرشید اسماعیلی آرزوی موفقیت کرده است.
سلطان الدوساری دیگر کاربر قطری هم نوشت: سطح این بازیکن پایین‌تر از مهرداد محمدی است، اما امیدواریم برای العربی مفید باشد.
کاربری به اسم بوسلطان هم در خصوص این انتقال نوشت: باشگاه‌های دیگر سانتی کاسورلا و خامس رودریگس را جذب می‌کنند و باشگاه ما که ادعای رسیدن به کره ماه را دارد، فرشید اسماعیلی را جذب کرد.
یکی دیگر از کاربران هوادار العربی هم در این خصوص نوشته است: خوب است که بازیکن جانشین را در سریع‌ترین زمان انتخاب کردید. گفته می‌شود این بازیکن، بازیساز است و با حضور او انتظار داریم که هجومی بازی کنیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید