آخرین خبر/ تیم ملی فرانسه در مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ ملت های اروپا امشب (پنجشنبه) از ساعت 22:15 به مصاف بلژیک می رود و باید دید که کدام تیم برنده این دیدار خواهد شد و بدین ترتیب به فینال این رقابت ها که جدال مقابل تیم ملی اسپانیا است راه پیدا خواهد کرد.
به گزارش فوتبالی، تیم ملی فرانسه آخرین جلسه تمرینی خود را پیش از این بازی برگزار کرد و این جلسه تمرینی حاشیه های خود را داشت. مانند رقابت های یورو 2020 که در آن کریم بنزما و کیلیان امباپه رابطه بسیار نزدیکی در تیم ملی فرانسه با هم داشتند اکنون در این فیفادی هم می بینیم که کریم بنزما و کیلیان امباپه بسیار با هم رابطه صمیمانه ای دارند و با یکدیگر گرم می گیرند.
در تصویری که از بنزما و امباپه در آخرین تمرین فرانسه پیش از بازی مقابل بلژیک منتشر شده است می بینیم که این دو بازیکن در کنار هم مشغول شوخی و خنده ای بامزه هستند.
کیلیان امباپه به تازگی مصاحبه هایی جنجالی داشته است که در آن ها از تصمیم خود در تابستان قبلی مبنی بر اینکه می خواسته از پی اس جی جدا شود و راهی رئال مادرید شود پرده برداشته است. خیلی ها معتقدند رابطه خوب بنزما و امباپه به انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید کمک خواهد کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید