تسنیم/ سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن نسبت به ماندن کیلیان امباپه در این تیم امیدوار است.
باشگاه پاری‌سن‌ژرمن که در تابستان به سه پیشنهاد رئال مادرید برای به خدمت گرفتن کیلیان امباپه که آخرین آن 200 میلیون یورو بود، پاسخ منفی داد، سخت در تلاش است تا این ستاره فرانسوی را برای ماندن در این تیم متقاعد کند.
امباپه 22 ساله که وارد سال پایانی قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن شده، به دنبال جدایی است و اخیراً تأیید کرد که در ماه جولای (اوایل تابستان) به مدیران باشگاه گفته بود قصد ترک پارک‌دوپرنس را دارد. گفته می‌شود او علاقه زیادی برای پیوستن به رئال مادرید دارد، جایی که می‌تواند با هموطنش یعنی کریم بنزما زوج خطرناکی را در خط حمله شکل دهد.
مائوریسیو پوچتینو در تازه‌ترین اظهارنظرش به برنامه «پارتیداسو» از شبکه رادیویی «کادنا کوپه» اسپانیا گفت: امباپه مشکلی ندارد، او پسری آرام است که شخصیت بسیار اجتماعی هم دارد. کیلیان فوتبال را دوست دارد و با وجود اینکه 22 ساله است، بسیار بالغ است.
سرمربی آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن درباره شانس این باشگاه برای حفظ این مهاجم جوان اظهار داشت: کیلیان امباپه تصمیمی که می‌خواهد را برای آینده حرفه‌ای‌اش خواهد گرفت. باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تمام تلاشش را خواهد کرد تا او را حفظ کند. می‌توانیم نظر کیلیان را تغییر دهیم تا در PSG بماند.
این مهاجم فرانسوی از سال 2017 در عضویت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن است و تاکنون در 182 بازی برای این تیم به میدان رفته و 136 گل به ثمر رسانده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید