طرفداری/ هنوز مشخص نیست یحیی گل‌محمدی روی کدام بازیکنان برای زوج خط حمله تیمش نظر دارد.
این ابهام وجود دارد که قرار است کدام بازیکن کنار آل‌کثیر در خط حمله سرخ پوشان بازی کند.
جا به جایی های پیاپی در خط حمله پرسپولیس در چند بازی اخیر دوستانه ابهام در این منطقه از زمین را چند برابر کرده است. گل محمدی در دو بازی دوستانه اخیر از چهار زوج خط حمله بهره برد.
سرخ پوشان در بازی آخر خود مقابل سپاهان باتوجه به غیبت وحید امیری و حضور او در تیم ملی، شاهد حضور حامد پاکدل و عیسی آل کثیر در پیشانی خط حمله بودند که از ابتدا وارد زمین شدند و البته مهدی عبدی باوجود مصدومیت جزئی، برای دقایق پایانی به میدان آمد و مصدومیتی که در همان زمان نوشتیم جدی نیست و نمی تواند مانع از حضور او در بازی فردا شود. در بازی دوستانه قبل از سپاهان و در دیدار با شهرداری آستارا این بار کادرفنی پرسپولیس از زوج وحید امیری و حامد پاکدل در ترکیب اصلی بهره برد.
از این رو مشخص نیست در بازی فردا شب مقابل الهلال قرار است کدام زوج راهی میدان شوند. طبق شنیده ها حضور آل کثیر در ترکیب اصلی محتمل تر از بقیه است اما معلوم نیست وحید امیری قرار است به عنوان زوج او راهی میدان شود یا عبدی، پاکدل و حتی عالیشاه.
مهم ترین دغدغه یحیی گل محمدی در رویارویی با الهلال تحت فشار قرار دادن مدافعان حریف و اجازه ندادن به خط دفاعی این تیم برای بازی سازی است. به همین دلیل گل محمدی از مهاجمانی بهره خواهد برد که با دوندگی بی امان در مقابل خط دفاعی حریف، نه تنها با پرس سنگین از آن ها توپ ربایی کنند بلکه اجازه توپ رساندن آن ها به هافبک دفاعی و بال های کناری را ندهند.
از این رو باید دید وحید امیری قادر است در 10 روز سومین بازی سنگین و پرفشار خود را انجام دهد یا این وظیفه بر دوش عالیشاه و پاکدل خواهد بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید