ورزش 3/ ایگور تودور، سرمربی تیم هلاس ورونا اعتراف کرد اگر زلاتان ابراهیموویچ فردا شب بازی نکند خوشحال خواهد شد.
ورونا در هفته های اخیر عملکرد خوبی داشته و در چهار دیدار اخر دو برد و دو تساوی کسب کرده است. حالا این تیم فردا شب در استادیوم سن سیرو مهمان یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ ایتالیا خواهد بود و ایگور تودور، سرمربی کروات این تیم به تمجید از استفانو پیولی و سبک مربیگری این سرمربی باتجربه پرداخته است.

ایگور تودور گفت: "ما می خواهیم در سن سیرو روند پیشرفت خودمان را ادامه داده و عملکرد خوبی داشته باشیم. ما با بازیکنانی که در تعطیلات در اردوی تیم باقی ماندند به خوبی کار کردیم. هدف ما این است که پیشرفت کنیم و این وظیفه هر یک از ما است که تلاش کنیم بهتر از قبل ظاهر شویم. مهم این است که از اشتباهات جلوگیری کرده و در هیچ موردی غفلت نکنیم.
اگر میلان تبدیل به چنین تیمی شده باید سرمربی این تیم را مورد ستایش قرار داد. من همیشه به پیولی و سبک بازی تیم های او علاقه داشته ام. ما انگیزه زیادی داریم و در معبد سن سیرو با احترام و البته تلاش فراوان برای ارائه عملکردی خوب سفر کنیم.
احتمال قرار گرفتن زلاتان در ترکیب میلان و بازگشت از مصدومیت؟ خوشحال می شوم اگر او شرایط بازی کردن نداشته باشد. من هنوز زلاتان را یکی از بهترین ها می دانم و او بازیکن مهمی برای میلان است. ما راه حل های متفاوتی را هم در صورت قرار گرفتن زلاتان در ترکیب اصلی و هم در صورت ورود او به میدان در طول بازی در نظر گرفته ایم."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید