خبر ورزشی/ اخبار واصله از ریاض عربستان حکایت از شیطنت جدید از سوی سعودی‌ها علیه نماینده باشگاهی فوتبال کشورمان دارد.

نمایندگان باشگاه الهلال عربستان که با شاخه گل به استقبال کاروان پرسپولیس در فرودگاه ریاض رفته بودند نتوانستند ژست میزبان خوب را حفظ کرده و عصبانیت مسئولان باشگاه ایرانی را درآوردند.
آنچه پیش از تمرین جمعه شب پرسپولیس در ورزشگاه امیر فیصل بن فهد ریاض رُخ داد را می توانید در زیر بخوانید؛
اتوبوس زهوار در رفته برای تیم پرسپولیس!
برخلاف استقبال الهلالی‌ها و اتوبوس شیکی که اعضای کاروان پرسپولیس را از فرودگاه ریاض به هتل منتقل کرده بود این بار یک اتوبوس مستعمل و به قول سرخپوشان زهوار در رفته برای این تیم درنظر گرفته شد! اتوبوسی که اصلا شباهتی به اتوبوس شیک و مناسب برای نقل و انتقال تیم‌های مهمان نداشت.
چقدر راه تا ورزشگاه داریم؟
افشین پیروانی و دست اندرکاران تیم پرسپولیس قبل از حرکت اتوبوس از رزروشن هتل پرسیدند که فاصله تا ورزشگاه امیرفیصل بن فهد چند دقیقه است؟ جواب هم ۲۰ دقیقه بود و پرسپولیسی‌ها با این ذهنیت سوار اتوبوس شده و راننده هم راه افتاد.
اسکورت پلیس ریاض
اعضای تیم پرسپولیس درحالی برای آخرین تمرین خود در زمین اصلی ورزشگاه محل مسابقه هتل را ترک کردند که پلیس ریاض هم اتوبوس حامل گل محمدی و شاگردانش را اسکورت می کرد. خودروی پلیس ریاض خیلی با طمأنینه و خونسرد کار خود را انجام می داد و اصلا عجله ای برای همراهی پرسپولیسی‌ها نداشت!
آقای راننده چرا این قدر آرام حرکت می کنی؟!
اتوبوس حامل بازیکنان پرسپولیس با سرعت بسیار پایین به سمت ورزشگاه حرکت می کرد که باعث تعجب بازیکنان تیم ایرانی شد! راننده اتوبوس با سرعت ۴۰ یا نهایتا ۵۰ کیلومتر در ساعت حرکت می کرد و در جواب اعتراض پرسپولیسی ها بسیار خونسرد و ریلکس بود!
۳۰ دقیقه گذشت اما خبری از ورزشگاه نبود!
درحالی که رزروشن هتل حیات ریجنسی به پرسپولیسی ها گفته بود فاصله بین این هتل و ورزشگاه محل مسابقه و تمرین بسیار کوتاه و حدود ۲۰ دقیقه است اما نیم ساعت پس از حرکت هنوز خبری از استادیوم نبود!
افشین پیروانی و یحیی گل محمدی نیز به راننده تذکر دادند چرا آرام حرکت می کنی و چرا نمی رسیم اما...
راننده اتوبوس که انگار توجیه شده بود سری تکان می داد و به اسکورت پلیس اشاره می کرد!
چرخاندن پرسپولیسی ها دور ورزشگاه!
این همه ماجرای شیطنت راننده اتوبوس و پلیس اسکورت ریاض نبود. زمانی که اتوبوس حامل اعضای تیم پرسپولیس به استادیوم رسید باز راننده چند دور خودرو را دور ورزشگاه چرخاند!
پس از اعتراض پرسپولیسی ها بالاخره رضایت داد بایستد و جلوی در اصلی پارک کند تا گل محمدی و شاگردانش پیاده شده و تمرین کنند!
پس از ۵۰ دقیقه پرسپولیسی ها پیاده شدند!
شیطنت راننده اتوبوس و اسکورت پلیس باعث شد مسیر ۲۰ دقیقه ای از هتل تا ورزشگاه حدود ۵۰ دقیقه به طول انجامد! اتفاقی که عصبانیت و ناراحتی سرخپوشان را به دنبال داشت اما یحیی گل محمدی و کادرفنی پرسپولیس خیلی زود بچه ها را جمع و جور کردند.
داد و فریاد افشین پیروانی!
افشین پیروانی مدیرتیم پرسپولیس به محض دیدن ناظر مسابقه شروع به اعتراض کرده و بر سر راننده اتوبوس و پلیس اسکورت ریاض نیز فریاد کشید.
او نسبت به این رفتار زشت و تأخیر عمدی در رساندن اعضای تیم پرسپولیس به محل تمرین اعتراض کرد و از ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز خواست این مسئله را گزارش کند.
اتوبوس پرسپولیس ۲۰ دقیقه ای به هتل برگشت!
بلافاصله پس از پایان تمرین در ورزشگاه اصلی بازی، بازیکنان پرسپولیس سوار اتوبوس شدند تا به هتل برگردند. جالب آن که این بار اتوبوس حامل اعضای تیم این مسیر را ۲۰ دقیقه ای طی کرد تا ثابت شود در مسیر رفت شیطنتی صورت گرفته است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید