تسنیم/ نشریه اسپانیایی زبان چاپ مادرید مدعی شد که مهاجم لهستانی تیم فوتبال بایرن مونیخ ممکن است در آینده‌ای نزدیک این تیم را ترک کند و مقصد مورد نظرش هم جایی نیست جز رئال مادرید.
نشریه آ اس اسپانیا در گزارشی به گمانه‌زنی درباره آینده روبرت لواندوفسکی پرداخته و مدعی شده است که این مهاجم لهستانی در تابستان سال آینده از باشگاه بایرن مونیخ درخواست جدایی خواهد کرد و اولویتش هم پیوستن به رئال مادرید است، حتی اگر پیشنهاد مالی این باشگاه نسبت به سایر پیشنهادهایی که دریافت خواهد کرد پایین‌تر باشد.
رئال مادرید تابستان امسال در آخرین روزهای نقل و انتقالات تابستانی تمام تلاش خود را برای خرید امباپه انجام داد و در نهایت ناکام ماند اما به احتمال قریب به یقین این باشگاه در پنجره تابستانی بعدی مهاجم فرانسوی را به خدمت خواهد گرفت. او که اخیراً هم به تمایلش برای بازی در رئال مادرید اعتراف کرده هنوز حاضر به تمدید قراردادش با PSG نیست، قراردادی که تابستان سال آینده به پایان می‌رسد.
با این حال آ اس مدعی است که رئالی‌ها ممکن است به سراغ لواندوفسکی هم بروند که در آن صورت او حتی با وجود دریافت پیشنهادهای بهتر، رفتن به سانتیاگو برنابئو را ترجیح خواهد داد.
مهاجم 33 ساله لهستانی در 12 سال حضورش در بوندس‌لیگا، 339 بازی و 307 گل برای بایرن مونیخ و 187 بازی و 103 گل برای دورتموند به ثبت رسانده است. او در کنار مسی و جورجینیو بازیکنانی هستند که گفته می‌شود بیشترین شانس را برای کسب توپ طلای فرانس فوتبال در سال 2021 دارند. او سال گذشته بالاتر از لیونل مسی و کریستیانو رونالدو موفق به کسب جایزه بهترین بازیکن فیفا شد اما به دلیل شیوع کرونا و خودداری فرانس فوتبال از برگزاری مراسم اهدای توپ طلا نتوانست این جایزه را کسب کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید