ورزش 3/ تیم‌های تهرانی لیگ برتر برای میزبانی در این رقابت ها دچار مشکل بزرگی شده‌اند.
مشکل کمبود زمین مناسب و ورزشگاه میزبان برگزاری تمرینات و مسابقات در شهر تهران مشکلات زیادی را برای تیم های پایتخت نشین لیگ برتر ایجاد کرده است. پرسپولیس، استقلال، پیکان و هوادار 4 تیم تهرانی لیگ برتر هستند که برای میزبانی در مسابقات با مشکلاتی مواجه هستند.
در این بین پیکان و پرسپولیس به دلیل داشتن زمین تمرینی استاندارد از این بابت مشکلی ندارند اما استقلال و هوادار همچنان در گیر و دار انتخاب زمین تمرین برای خود هستند.
مشکل بزرگ تری که حالا در آستانه لیگ برتر گریبان این تیم ها را گرفته، مربوط به هزینه اجاره ورزشگاه های بزرگ تهران برای میزبانی در لیگ برتر است. هم اکنون استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه ازادی میزبان تیم های رقیب هستند اما پیکان و هوادار هنوز برای انتخاب ورزشگاه میزبان به نتیجه نهایی نرسیده‌اند.
به غیر از آزادی، دو ورزشگاه شهدای شهرقدس و دستگردی تهران در پایتخت حضور دارند که می‌توانند میزبان بازی های لیگ برتر باشند. به عبارت بهتر 4 تیم تهرانی مجبور هستند بازی های خود را در این 3 ورزشگاه برگزار کنند. از این رو مسئولان ورزشگاه ها که همه آنها نیز دولتی هستند رقم اجاره زمین را تا حد زیادی بالا برده‌اند و همین موضوع تعجب تیمهای تهرانی را در پی داشته است.
در این شنیده می‌شود مسئولان 3 ورزشگاه آزادی، دستگردی و شهرقدس اجاره بهای خود را برای هر بازی تا سقف 3 برابر افزایش داده‌اند و این در شرایطی است که باشگاه ها با مشکلات اقتصادی زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند. اگرچه تیمهای لیگ برتری استان تهران مجبور هستند در نهایت با این ورزشگاه‌ها توافق کنند اما اینکه مدیران مجموعه های ورزشی به خاطر کمبود امکانات مشابه قیمت اجاره زمین را تا حد زیادی بالا ببرند قابل درک نیست و باشگاه‌ها را در شرایط اقتصادی موجود وارد بحران بزرگی خواهد کرد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید