تسنیم/ سرمربی تیم فوتبال سایپا ضمن تمجید از عملکرد شاگردانش، نسبت به قضاوت داور مسابقه انتقاد کرد.
به نقل از سایت باشگاه سایپا، سعید اخباری سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد تساوی تیمش در هفته اول لیگ دسته اول برابر استقلال خوزستان اظهار داشت: به دو تیم خسته نباشید می‌گویم بابت بازی جوانمردانه‌ای که شاهدش بودیم و جنگ تن به تنی که در زمین داشتند. تیم بزرگ سایپا و استقلال خوزستان، سابقه قهرمانی در لیگ برتر را دارند. سایپا سه بار و استقلال خوزستان هم یک بار. من هم سابقه همکاری با استقلال خوزستان را در سالی که این تیم قهرمان شد، داشته‌ام.
سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد شرایط دو تیم در این مسابقه گفت: استقلال خوزستان تیم بسیار خوبی بود و شاکله این تیم از سال قبل حفظ شده بود؛ برخلاف تیم ما که تقریباً 24 بازیکن جدید در کنار هم قرار گرفته‌اند. بسیاری از بازیکنان ما به خاطر سقوط سایپا جدا شدند و مجبور بودیم از بازیکنان جدید استفاده کنیم. در مجموع 17 روز است که کنار هم هستیم و هماهنگی نیز زمان می‌برد.
اخباری ادامه داد: شش هفته برای بدنسازی زمان نیاز است و ما این زمان را از دست دادیم و مجبور شدیم در این 17 روز، هم یارگیری داشته باشیم، هم تست بگیریم و هم کارهای دیگر را انجام بدهیم. با این حال، من با وسواسی که داشتم سعی کردم بهترین‌های لیگ یک و لیگ برتر را جذب کنم. با توجه به بودجه و شرایطی که داشتیم، از بازیکنانم راضی هستم.
وی در رابطه با داوری مسابقه گفت: اگر قرار است از شروع مسابقات این وضعیت داوری‌ها باشد، مطمئناً سال پرچالشی را خواهیم داشت. لیگ برتر در دید رسانه‌هاست، ولی لیگ یک اینطور نیست و من واقعاً از همین ابتدای کار می‌گویم و درخواست می‌کنم، داوران به اعتراض‌ها توجه نکنند و تحت تأثیر داد و بیداد تیم حریف و نام‌ها قرار نگیرند.
سرمربی تیم فوتبال سایپا تصریح کرد: داور در زمین خودمان با یک اعتراض و داد و بیداد تیم حریف، خطا می‌گرفت و با فریاد کارت زرد می‌داد. اصلاً داوری خوبی را شاهد نبودیم. عاجزانه از کمیته داوران، دپارتمان داوری یا هر ارگان دیگری که مسئول است برای رسیدگی به این موارد درخواست می‌کنم. در بازی با استقلال خوزستان، دو پنالتی برای ما گرفته نشد. نمی‌دانم کجا باید این اعتراض را سر بدهیم. از بازی اول در خانه خودمان داوری علیه ما بود. همه تیم‌ها هزینه می‌کنند و این برخوردها درست نیست،

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید